Bahtiyar’dan beraberlik çağrısı

Aktepe, Fatih ve Karaman Mahalleleri’nde gerçekleşen mitinglerde binlerce kişiye seslenen Millet İttifakı’nın İYİ Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.

Bahtiyar’dan beraberlik çağrısı

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, Aktepe, Fatih ve Karaman Mahalleleri’nde gerçekleşen mitinglerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mitinglerde binlerce kişiye seslenen Bahtiyar, “Bizler demokratik kültürde bir arada yaşayan insanlarız. Daha iyi bir Denizli için mücadele ediyoruz. Bu mücadele millet olarak birlikte verdiğimiz bir mücadeledir. Bu sebeple seçime kısa bir süre kala her türlü gerginlikten uzakta, birlik ve beraberliğimizi bozacak en ufak olaydan kaçınmalıyız. Unutulmamalıdır ki seçimler fikrimizi söylediğimiz demokratik ortamlardır ve bu dönemlerde sağduyu önemlidir. Bizler vatandaşlarımızın bir oyu ile herkesin kazanacağı bir yerel yönetim sistemi kurmak istiyoruz. Üreten Denizli Modeli’ni kurmak istiyoruz. Halkımızın teveccühü olursa bize oy veren - vermeyen ayrımı yapmadan 5 yıl boyunca birlikte kazanmak için çalışacağız. Parti ayrımı olmadan birlik ve beraberlik için, eşit hizmet ve ümitli bir gelecek için çalışacağız. Daha iyi bir gelecek için Üreten Denizli’ye destek olan binlerce vatandaşımız seçim süreci boyunca bizleri coşkuyla ağırladı, destek oldu ve olmaya da devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz gezi ve mitinglerimiz doğru yolda olduğumuzun göstergesi. Hemşehrilerimizin bizlere gösterdiği bu teveccüh için şimdiden teşekkür ediyorum. Üreten ve kazanan bir Denizli için çalışmaya her zaman devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211