BAKAN PEKCAN DENİZLİ’YE GELİYOR

Türkiye'de sosyal kooperatifçiliğin desteklenmesi, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla ‘Sosyal Kooperatifçilik Tanıtım, Eğitim, Geliştirme ve Uygulama Projesi’ kapsamında oluşturulan ‘Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni, Ankara’dan yola çıktı.

10 Ekim Çarşamba Günü Sabah 8.30 da Denizli Garı’nda olacak olan tren ile birlikte Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Arif Sami Seymenoğlu da Denizli’ye gelecek.

Türkiye'de sosyal kooperatifçiliğin desteklenmesi, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla ‘Sosyal Kooperatifçilik Tanıtım, Eğitim, Geliştirme ve Uygulama Projesi’ kapsamında oluşturulan ‘Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni, Başkent Ankara’da düzenlenen törenle yola çıktı. Törene; Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gümrük Ticaret Eski Bakanı Bülent Tüfekçi, milletvekilleri, Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Genel Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kooperatiflerin Genel Başkanları, Köy-Koop Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, üst düzey bürokratlar ve vatandaşlar katıldı. Bir Lokomotif ve 4 vagondan oluşan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni, Ankara’dan yola çıkarak; Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Denizli, Isparta, Afyonkarahisar ve Konya’ya uğrayacak.

BAKAN PEKCAN 10 EKİM’DE DENİZLİ’DE
10 Ekim 2018 Çarşamba Günü Sabah 8.30’da Denizli Garı’nda olması beklenen treni ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Arif Sami Seymenoğlu da Denizli’ye gelecek. Ankara’daki uğurlama törenine katılan Hay-Koop Denizli Birlik Başkanı Mehmet Varol; “Gar’da yapılacak olan karşılama töreninden sonra Valilik Toplantı Salonu ve Pamukkale Üniversitesi’nde toplantılar yapılacak. Adı geçen proje hakkında bilgilendirme toplantılar gerçekleştirilecektir” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205