Baklan AK Parti Teşkilatı Vefa Yemeği’nde bir araya geldi

AK Parti Baklan İlçe Başkanlığı ve Baklan Belediyesi, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim öncesi düzenlediği Vefa Yemeği’nde birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Baklan AK Parti Teşkilatı Vefa Yemeği’nde bir araya geldi

AK Parti Baklan İlçe Başkanlığı ve Baklan Belediyesi, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim öncesi düzenlediği Vefa Yemeği’nde birlik ve beraberlik mesajı verdi. Baklan Kültür ve Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Vefa Buluşması’na AK Parti Grup Başkan Vekili, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Teşkilat Başkanı Halil Turan, Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Gİral, İlçe Kadın Kolları Başkanı BahanurGerboğa, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Baklan, İlçe teşkilatı mensupları, mahalle başkanları, sandık başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Milletvekili Cahit Özkan Vefa Buluşması’ndan önce ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu. Öncelikle Cumhur İttifakı kapsamında MHP Baklan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Özkan, esnaf ve kıraathanelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından AK Parti İlçe Teşkilat binasına geçen Özkan, ilçe belediyesini ziyaret ederek Baklan Kültür ve Gençlik Merkezi’ne geçti.

“ÇALMADIK KAPI, ALMADIK GÖNÜL, DOKUNMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”

Vefa buluşmasında açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Gİral, “2014 yılında Baklan’da yüzde 38 ile belediye başkanlığı, yüzde 48 ile büyükşehir belediye başkanlığı seçimini kazandık. İnşallah 31 Mart 2019 Seçimlerinde daha yüksek oy oranıyla il sıralamasında birinci olmayı amaçlıyoruz. Biz AK Parti İlçe Teşkilatı olarak seçime hazırız. Teşkilatımızın haftalık toplantıları düzenli olarak devam etmektedir. Kadın Kollarımızın ev ziyaretleri, Gençlik Kollarımızın sosyal etkinlikleri, Ana Kademenin mahalle ziyaretleri, sandık bazlı çalışmaları devam etmektedir. Teşkilatımızın gün geçtikçe daha da güçlenmektedir. Seçime kadar çalmadık kapı, almadık gönül, dokunmadık el bırakmayacağız” dedi.

“BAKLAN HAK ETTİĞİNİ ALIYOR VE ALMAYA DEVAM EDECEKTİR”

Baklan’ın büyük değişimler yaşadığını belirten Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “Adalet ve Kalkınma Partimizin lideri, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı, Cumhurun Reisi Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ilçeler, iller ve Türkiye değişiyor. Son 5 yılda Baklan’da yaşamda değişim,  ibadethanelerimizde değişim, eğitim ve öğretim yuvalarımızda değişim, Baklan’da uygulanan projelerle işsize iş imkanında değişim, ulaşımda, altyapıda, üstyapıda değişim, bitirilen toplu konutlarla konut yaşamında değişim, sosyal yaşamımız olan kıraathanelerde değişim, park ve meydan düzenlemelerinde değişim,  yeni inşa edilen spor tesisleriyle spor faaliyetlerinde değişim, sağlıkta insanımıza 24 saat poliklinik hizmeti verir duruma gelen sağlık tesislerimizdeki değişim, uygulanan toplulaştırma projeleriyle tarımdaki değişim, yeni imar planlarının uygulanmasıyla imar ve şehircilikte değişim… Baklan’da kimsesizin kimsesi olduk, fakir fukaranın aşı, ekmeği olduk; her gün kapılarını çalan bir belediye teşkilatı olduk. Baklan genciyle, yetişkiniyle, yaşlısıyla yarınlarına daha kararlı ve güvenle yürüyor. Baklan 5 yıldır burada sayamayacağım çok sayıda projeleri uygulamaya koydu. Baklan hak ettiğini alıyor ve almaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

“İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN”

AK Parti Denizli Teşkilat Başkanı Halil Turan da konuşma yapanlar arasındaydı. Başkan Turan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ve İlçe Belediye Başkanımız Yusuf Gülsever ile birlikte Baklan’ımızda çok önemli hizmetler verildiğini görüyoruz. Bu hizmetlerin devamı için Baklan’ın, Yusuf Başkanımızın gücünü arttırmamız gerekiyor. Bunun için tüm teşkilatımızla kapı kapı, sandık sandık, mahalle mahalle dolaşmamız lazım. Sandık başkanlarımız sadıklarına sahip çıktığı gibi, sandığındaki seçmene de sahip çıkması gerekiyor. Sandığında kaç seçmen var ise, her birine tek tek ulaşması gerekiyor. Bu vermez diye sakın düşünmeyin; gidin isteyin, siz görevi tebliğ edin gerisi ona kalsın. Biz çıktık sefere, zafer Allah’ın. Şeyh Edebali’nin de dediği gibi ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’. Hakikaten Yusuf Başkanımız Baklanımızı daha güzel, daha refah bir düzeye taşıdı, daha da ileriye taşıyacağından en ufak bir şüphem yok. Allah zaferler versin. 31 Mart Seçimleri ilçelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

“BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERDEN ASLA ÖDÜN VERMEYECEĞİZ”

“Bizler sadece bir siyasi parti mensupları değiliz” diye söze başlayanAK Parti Grup Başkan Vekili, Denizli Milletvekili Cahit Özkan sözlerine şöyle devam etti:

“AK Parti olarak bizler ezelden ebede insanlığa adalet, refah ve barış dağıtan, medeniyetimizin yeniden inşası projesinde şanlı ecdadımızın bize bıraktığı mirası bugünlerde hayata geçirme mücadelesi veren kutlu, muhteşem bir davanın mensubuyuz. Ne mutlu ki bize böyle bir davanın neferi olmak ve böylesi kutlu bir mücadelede görev alma imkanın Rabbim bizlere nasip eyledi. Allah’ın izniyle biz Genel Başkanımız Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ona layık dava ve yol arkadaşları olarak ecdadımızın bize bıraktığı bu kutlu davayı çok daha güçlü ve aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Onun için sahip olduğum değere sahip çıkacağız. Bizi biz yapan değerlerden asla ödün vermeyeceğiz.”

Burada AK Parti Grup Başkan Vekili, Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Denizli Teşkilat Başkanı Halil Turan’ın da katılımlarıyla Baklan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Bürosu açılışı yapıldı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER