BAŞER; “İTTİFAKIN TEK DERDİ; TÜRKİYE’DİR”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi ilçe Başkanı Av. Mehmet Altıntaş ve yönetimini ziyaret eden AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, . Cumhur İttifakı’nın tek derdi; Türkiye’dir. Cumhur İttifakı 31 Mart akşamı milletimizin teveccühüyle yerel seçimlerden zaferle çıkacaktır” dedi.

BAŞER; “İTTİFAKIN TEK DERDİ; TÜRKİYE’DİR”

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi ilçe Başkanı Av. Mehmet Altıntaş ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Başer, MHP ile mahalli idareler seçimlerinde yapılan Cumhur İttifakı’nın hayırlar getirmesini temenni etti. Başkan Başer, "Böylece siyasi tarihimizde ilk defa bir mahalli seçimde öyle gizli kapaklı değil, kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklarla değil, her şeyin milletimizle paylaşıldığı şeffaf bir ittifak yapılmış oluyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin tensipleri ile girmiş olduğumuz Cumhur İttifakı yürüyüşünde kazanmaya kararlı bir davayız, bir hareketiz” dedi.

“İTTİFAKIN TEK DERDİ; TÜRKİYE’DİR”

Birlik ve beraberlik içerisinde tam bağımsız ve güçlü Türkiye için çalışacaklarını anlatan Başkan Başer; “Bugüne kadar hep hayali kurulan birlik ve beraberliği Cumhur İttifakı ile gerçekleştirdik. Cumhur İttifakı’nın tek derdi; Türkiye’dir. Cumhur İttifakı 31 Mart akşamı milletimizin teveccühüyle yerel seçimlerden zaferle çıkacaktır. Biz buna inanıyoruz. Vatanseverliğin, milliyetperverliğin ne olduğunu yerelde de göstereceğiz. Ülkemizin gelişimi için de bu sürecin çok hayırlı olacağına inanıyoruz” diye konuştu. Ziyaretin sonunda misafirperverliğinden dolayı MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş’a teşekkürlerini ileten Başkan Başer, Cumhur İttifakı’nın ilelebet sürmesi için kendilerinin de kararlı duruş içerisinde olacaklarını iletti.

ALPER PARLAK​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER