Başkan Akbaba; “Sabırsızlık ve heyecan içindeyiz”

Yarın yapılacak genel kurul öncesinde partililerle bir araya gelen CHP İl Başkanı ve Başkan Adayı Mahir Akbaba; “Sabırsızlık ve heyecan içindeyiz. Bir an önce kongrenin tamamlanmasını ve çalışma aşkımızla görevimizi yapmak istiyoruz” dedi.

Başkan Akbaba; “Sabırsızlık ve heyecan içindeyiz”

CHP Denizli Teşkilatı, yarın Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde 37’inci olağan genel kurulunu gerçekleştirecek. CHP İl Başkanı ve Başkan Adayı Mahir Akbaba, kongre öncesinde Taç Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıda partililerle bir araya geldi.

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı’nın da katıldığı toplantıda konuşan Başkan Akbaba; “’Ben CHP’liyim’ diyen herkesin sol duyusuna tüm kalbimle inanırım. Yepyeni arkadaşlarımız görevde. Gencecik pırıl pırıl başkanlar, yöneticiler ilçelerimizde görevlerine başladılar. Sabırsızlık ve heyecan içindeyiz. Bir an önce kongrenin tamamlanmasını ve çalışma aşkımızla görevimizi yapmak istiyoruz. CHP’sini koşar adımlarla, emin adımlarla ileriye taşımak istiyoruz. İktidar yürüyüşümüz devam edecek. 24 tane il yönetim kurulu üyemiz olacak. 24 tane komisyon kurmak istiyoruz. İçinde hukukun olduğu, içinde sağlığın olduğu, doğa haklarının olduğu, istihdam gibi komisyonlar kuracağız. Her ilçeden bir temsilci olacak” dedi.

“KAZANAN HER ZAMAN CHP OLACAK”

Kazananın her zaman CHP olacağını belirten Akbaba; “ Sizlerin desteği ile partimizi ileriye götüreceğiz. Kongremiz şölen havasında olacak. Kazanan her zaman CHP olacak. İnsanın aklına koyup da ölüm haricinde yapamayacağı bir şey yok. Yeter ki isteyelim, birbirimize inanalım. Bireysel olarak hiç bir şey yapamayız. Bir başkan gücünü örgütünden alır. Burada toplandığınız için teşekkür ediyorum. Biz büyük bir aileyiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER