Başkan Akbaba’dan, il başkanlarına çağrı!

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, DRT Denizli Televizyonu’nda yayınlanan ‘Güne Bakış’ programında siyasi partilerin il başkanlarını tartışma programı çağrısında bulundu.

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, DRT Denizli Televizyonu’nda yayınlanan ve Cansu Karacık Yazıcı tarafından hazırlanıp sunulan ‘Güne Bakış’ programının konuğu oldu.

Denizli ve ülke gündeminin değerlendirildiği programda konuşan Başkan Akbaba, diğer siyasi partilerin il başkanlarına çağrıda bulundu.

Başkan Akbaba; “Onlar; ‘ileri demokrasi’ diyorlar. Ben ‘gerçek ve tam bir demokrasi olsa’ kafi diyorum. İlerisini geçti, o olsun. Eğer biz demokrasiden söz etmek istiyorsak gerçekten bugün burada bir şeyleri konuşurken, sizin sağ tarafınızda ben oturuyorsam, sol tarafınızda da Denizli’deki diğer siyasi parti il başkanının olmasını çok isterim. Gelsinler burada sohbet edelim. Biz birbirimize düşman değiliz. Biz kanlı bıçaklı değiliz. Siyasetin kan davası olmaz. Benim doğrum vardır, onun doğrusu vardır. Amaç ülkeyi, memleketi, Denizli’yi; daha güzel, daha refah, huzur, barış dolu, ekonomik anlamda vatandaşın arkasına yaslanıp ‘oh be’ diyebildiği bir noktaya götürmektir. Öyle bir sohbette bulunalım. Her partinin il başkanı burada gelsin, ister gündem önceden belirlensin, ister o anki sorulara göre biz Denizlililer olarak hakaret etmeden de mücadeleyi ortaya koyarız diye düşünüyorum. Fikrimizle mücadeleyi ortaya koyarız diye düşünüyorum. Çağrımız olsun. Sizler davet edin, ben tüm il başkanlarıyla buraya gelip sohbet etmekten, fikirsel tartışmaktan, Türkiye’nin geleceğini, Denizli’nin 1 gün sonrasını konuşmaktan keyif alırım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER