Başkan Akcan, Devlet Bahçeli’yi Denizli’ye davet etti

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, Pazar günü yapılacak sudan koyun geçirme etkinliğine davet etti.

Başkan Akcan, Devlet Bahçeli’yi Denizli’ye davet etti

Başkan Fethi Akcan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk ile birlikte 20 Ağustos 2019 Salı günü Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Akcan, Bahçeli’ye üzerinde kınalı koç fotoğrafının yer aldığı Aşağıseyit Koyun Sudan Geçirme ve Çoban Bayramı’na davet etti. Başkan Akcan, “Türkmen Beyimizin, önemli bir Türk kültürünün yaşatıldığı geleneğimize canlı tanıklık yapmasını arzuluyoruz” dedi.

Başkan Fethi Akcan’ın çalışmalarının genel merkez tarafından yakından takip edildiğini ve sosyal sorumluluk projelerinin taktire şayan olduğunu dile getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise, “24-25 Ağustos’ta yapılacak olan etkinliğin son günü koyunlar suya atlayacakmış. Nazik davetinden ötürü başkana teşekkür ediyorum. Önemli bir aksilik olmaz ya da sıra dışı bir durum olmaz ise Çal’a gelmek istiyorum. Türk kültürünün yaşatılmasına katkı koyan başkanımızı kutluyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221