Başkan Arslan 177 maddelik projelerini tanıttı

Partisinin haftalık olağan toplantısına katılan Çameli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Cengiz Arslan, Başkan Arslan 177 Maddelik seçim manifestosunda Çameli ile ilgili projelerini anlattı. Toplantıda ayrıca Cumhur İttifakı’nın belediye meclis üyesi adayları da tanıtıldı.

Başkan Arslan 177 maddelik projelerini tanıttı

AK Parti Çameli İlçe Başkanlığı, haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın belediye meclis üyeleri adayları tanıtıldı.

Toplantıda konuşan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “31 Mart akşamı sadece seçimi almak yetmiyor, ezici bir çoğunlukla almak için çalışacağız ve alacağımızdan da eminiz. Çameli AK Parti Yönetimi, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Milliyetçi Hareket Partimizin Tüm Teşkilatları ile birlikte 31 Mart’a kadar gönüllere gireceğiz. Meclis Üyeleri adaylarımız belirlendi hepimiz sahada olacak. 31 Mart akşamını taçlandıracağız. Hamdolsun ilçemizim dört bir yanını hizmet ağıyla ördük, gece gündüz çalışıyoruz. Milletimiz, AK Parti'nin arkasında durduğunu her platformda gösteriyor. Milletimiz her şeyin farkında” dedi.

Başkan Arslan 177 Maddelik seçim manifestosunda Çameli ile ilgili projelerini anlattı.

CUMHUR İTTİFAKI ÇAMELİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Toplantıda ayrıca Cumhur İttifakı’nın belediye meclis üyeleri adayları tanıtıldı.

Listede şu isimler yer aldı: Fethi Uğur, İdris Öz, Hasan Ali Akşit, Selma Tutgun, Hüseyin Bakırtaş, Ahmet Yusuf Sökmen, İsmail Kesmen, İlhan Kandemir, Mevlüt Akyol ve Muhterem Kurban. Yedek listede ise; Nadi Yıldırım, Nuriye Selek, Ergün Özkan, Bayram Ertuğrul, Enes Akyol, Selahi Gümüş, Birol Kara, Savaş Pay, İshak Yılmaz, Özgür Baş, Ali İhsan Kılınç yer aldı. Kontenjan olarak Keziban Aksoy Uygun’a yer verildi.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221