Başkan Birtürk, “20’de 20” dedi

Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarda gelinen noktayı değerlendiren MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Cumhur İttifakı olarak 20’de 20 yapacaklarını söyleyerek, “Muhalefetin bu memlekete ve Denizli’ye verebilecekleri tek bir şey bile yok” dedi.

Başkan Birtürk, “20’de 20” dedi

Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarda gelinen noktayı değerlendiren MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, önemli açıklamalarda bulundu.

Seçimlerin galibinin Cumhur İttifakı olacağını savunan Başkan Birtürk, Denizli’de 20’de 20 hedefini yakalamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini açıkladı.

Muhalefet partilerine de yüklenen Başkan Birtürk, “Ne muhalefetin ne de adaylarının bu memlekete ve Denizli’ye verebilecekleri tek bir şey bile yok” diye seçmenlere seslendi. Cumhur İttifakı’nın beklendiği gibi olumlu bir yankı bulduğunu ve tabanda kucaklaşma olduğunu ifade eden Başkan Birtürk, “Ne Adalet ve Kalkınma Partisi ne de Milliyetçi Hareket Partisi mensupları bu oluşumu yadırgadı. Seçim alanlarında da ifade ettiğimiz gibi bu ittifak, 15 Temmuz’da doğal olarak kuruldu. Vatanını ve milletini seven, her türlü oyunlara karşı kararlı ve dik duruşunu sergileyen kanatların buluşması ile kuruldu. Bu ittifaktan rahatsız olanlar, bizleri yıpratmaya yönelik söylemlerde bulunsa da gerçek şudur ki, Denizli ve ülke genelinde beklenenden çok daha fazla oy oranı ile bu seçimleri cumhur ittifakımız kazanacak. Denizli özelinde de 20’de 20 yaparak tarih yazacağız. AK Partili ve MHP’li kardeşlerimiz buna canı gönülden inanıyor, bu doğrultuda da çalışmaya devam ediyorlar. Gitmediğimiz ilçe, çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayıncaya kadar bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 13:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf ali
Yusuf ali - 2 yıl Önce

Reis ülke olsa Osman Zolan başkenti olur... inşallah Osman zolan ile Denizli de kazanacak...

SIRADAKİ HABER

banner220

banner221