Başkan Birtürk güven tazeledi

MHP Denizli Teşkilatı’nca yapılan 13’üncü Olağan Genel Kurul’da mevcut Başkan Cafer Birtürk, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Başkan Birtürk güven tazeledi

MHP Denizli Teşkilatı, 13’üncü Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Lara Garden Düğün Salonu’nda yapılan kongreye; MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, MHP MYK Üyesi Gülay Özcan ve delegeler katıldı. Divan Başkanlığı’nı MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan’ın yaptığı kongrede mevcut Başkan Cafer Birtürk, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

“Sizler ilinizde üç hilalin fedakarlık burcusunuz”

Kongrede MHL Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajını okuyan MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “Partimize gönül vermiş Türkiye’nin bekasıyla yürekleri çarpan her kardeşimin her ülküdaşımı kucaklıyorum. Bildiğiniz gibi 13. Büyük olağan kurultayımız 14 Mart 2021 tarihinde yenilenmiş ve güçlenmiş kadrolarla birlikte önümüzdeki zorlu yılları kavrayacak görüş karar ve stratejik planlamalar demokratik düşünülerle ele alınacak. Sizler ilinizde üç hilalin fedakarlık burcusunuz. Unutmayın ki birlikte hayır, ayrılıkta azap vardır. Biz azaba değil, hayra helale hasiyete talibiz. Hepinize güveniyor, hepinize inanıyorum. Her birinizi cenabı Allah’a emanet ediyorum” dedi.

“Çok şükür ili ve ilçesi borçsuz tek teşkilat biziz”

Kendini partiye adadığını belirten MHP İl Başkanı Cafer Birtürk; “Bir insan nasıl hayatını işine ve davasına adarsa bizde öyle yaptık. 51 yıllık Milliyetçi hareket partisinin onurlu geçmişiyle beraber 50 yıldır da bu davanın içinde olan bir kardeşiniz olarak her zaman ülkücülüğümüzle Milliyetçi hareket Particiliğimizle gurur duyduk. Denizli’de 50 yıldır başarılamayanı başardık. Denizli’nin en iyi yerinde parti binası satın aldık. Hayırlı uğurlu olsun. Çok şükür ili ve ilçesi borçsuz tek teşkilat biziz. Bize maddi ve manevi tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Kongremiz hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

İşte MHP Denizli’nin yeni yönetimi

Ziya Gökalp, Hakan Çetinkaya, Alper Baysal, Hasan Aybay, Muhammet Savaşçı, Selami Dereli, Murat Canlı, Yasin Yurtseven, Yasin Özpek, Elif Seda Taşdölen, Sırma Orhan, Oytun Yaroğlu, Derya Eskici, Keziban Yurtseven, Cemil Alperen Cengiz, Fatih Gölcük, Mehmet Öztürk, Fethi Bayar, Fatih Aslan Kazancıo, Cihangir Yelpaze, Hakan Orhan Bilgin, Hakan Kayıhan, Yücel Yeniay, Hasan Karakuzu, Cafer Başkaya, İbrahim Alan, Gülçin Kuloğlu, Salih Erdoğan, Muhammet Baysal, Nihat Ispartalı, Hüseyin Develi, Murat Özbeyen, Fatih Bakırtaş ve Ahmet Küçükler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER