Başkan Devecioğlu; “Honaz vefasını gösteriyor”

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, mahalle toplantılarına gösterilen ilginin hemşehrilerinin vefası olduğunu belirterek, “ İnanıyorum ki; 31 Mart’ta da kıymetli Honaz halkı, hizmetkârının emeklerini takdir edecekler. Yine Honazımıza hizmet etmeye, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmeye, gece-gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Devecioğlu; “Honaz vefasını gösteriyor”

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, mahalle mahalle hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor. Her biri miting gibi coşkulu geçen toplantılara, Honaz halkı yoğun ilgi gösteriyor. Mahalle toplantılarında gördüğü ilginin 15 yıllık hizmete gösterilen vefa olduğuna dikkat çeken Devecioğlu, “Bizim insanımız kadir, kıymet bilir. Zaten bunca hizmeti yaparken, bize şevk, enerji ve çalışma azmi veren de hemşehrilerimizin destekleri ve vefalı duruşlarıdır. Honaz halkı bugüne kadar bizden desteğini hiç esirgemedi. Huzurlarına çıkıp yetki istediğimiz her seçimden onların desteği sayesinde alnımızın akıyla çıktık. İnanıyorum ki; 31 Mart’ta da kıymetli Honaz halkı, hizmetkârının emeklerini takdir edecekler. Yine Honazımıza hizmet etmeye, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmeye, gece-gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“15 YILDA HİZMET DESTANLARI YAZDIK”

Görev yaptığı 15 yılda Honaz’ın geçirdiği değişime herkesin tanıklık ettiğini belirten Başkan Devecioğlu, “Mevcut yerleşim alanlarının yapısal sorunlarını çözdük. Yeni yerleşim alanlarını her türlü şehircilik ilkesi ve gereksinimlerini dikkate alarak planladık. Honaz’ın çehresini değiştirdik. Yollarımızla, kaldırımlarımızla, park ve yeşil alalarımızla, güzel ve tertemiz bir Honaz oluşturduk. Bunları yaparken, en büyük destekçimiz hemşehrilerimiz oldu. Sabır gösterdiler, bizimle işbirliği yaptılar. Yeni dönemde sosyal ve kültürel projelere de ağırlık vereceğiz. Yeşil alan ve parkların sayısını artıracağız. Bu parklar, bütün Honazlı kardeşlerimin evlerine yürüme mesafesinde olacak. Bugüne kadar nasıl el ele Honaz’ı güzelleştirdiysek, bundan sonra da güzel ilçemizi daha güzel yarınlara taşıyacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221