Başkan Devecioğlu; “Karaçay hizmeti bizimle gördü”

Karaçay Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, “Karaçay hizmeti bizimle gördü. Bundan sonra da Karaçay’a hizmet etmeye, güveninize layık olmaya gayret edeceğiz” dedi.

Başkan Devecioğlu; “Karaçay hizmeti bizimle gördü”

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, ilçeli mahalle mahalle gezmeye, hemşehrileri ile buluşmaya devam ediyor.

Karaçay Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Devecioğlu, burada ilgiyle karşılandı.

Karaçay halkına hizmetlerini ve projelerini anlatan Devecioğlu, “Karaçay Belediyemiz kurulduğu günden bu yana Belediye Başkanlığı yapan kardeşlerimize, muhtarlık yapan kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Hepsi de imkanlarıdâhilinde mutlaka taş üstüne taş koydular. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Büyükşehir Yasasından sonra bu kardeşinizi tercih ettiniz, seçtiniz. Allah’a hamdolsun 5 yıldır Honaz’ımızın 22 mahallesine ve tabii ki bunların içinde Karaçay Mahallemize de gece gündüz hizmet etmeye çalışıyoruz. DESKİ tarafında içme suyu ve kanalizasyon hatları tamamlanan Karaçay Mahallemizde, imar yolları plan sınırına uygun olarak açıldı ve yapılan düzenlemelerin ardından parke taşı ile döşendi. Pırıl pırıl tertemiz sokaklarımız var artık. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi marifetiyle İtfaiye Deposu yapımı tamamlandı. Yine Büyükşehir Belediyemizce Karaçay-Akbaş arasındaki stabilize yol yeniden genişletilip düzenlenerek sathi kaplama yapıldı. Hizmet dönemimizde, bugüne kadar Karaçay’da açılan yol kadar, yol açtık. Ayrıca, merkezi hükümetimizin desteği ve Devlet Su İşleri’nin planlaması ile mahallemizin içerisinden geçen dere ıslah edildi ve çevresi duvarlar ile örüldü. Bu hizmetlere de vesile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221