Başkan Devecioğlu; “Merkezde ne varsa mahallelerde de o olacak”

Emirazizli ve Ovacık Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluşan Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, “Denizli merkezde ne varsa Honaz’da da olacak, ilçe merkezinde ne varsa mahallelerimizde de olacak. Bizim hizmet anlayışımız ve vizyonumuz budur” dedi.

Başkan Devecioğlu; “Merkezde ne varsa mahallelerde de o olacak”

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Emirazizli ve Ovacık Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluştu.

Büyük ilgiyle karşılaşan Başkan Devecioğlu, vatandaşlara hizmetlerini ve projelerini anlattı.

Başkan Devecioğlu, “Denizlimizin Büyükşehir statüsü kazanması ile birlikte Honaz Belediyesi’ne bağlanan mahallelerimizin öncelikli ihtiyaçlarını karşılamak, çözüm bekleyen sorunlarına neşter vurmak için harekete geçtik. Yeni dönemde Emirazizli Mahallemize yine çok amaçlı bir sosyal tesis yapacağız. Burada düğünlerinizi, sünnet ve mevlit gibi etkinliklerinizi ücretsiz yapabileceksiniz. Emirazizli Mahallemize bir halı saha kazandıracağız. Ayrıca siz kıymetli hemşehrilerime yakışır bir meydan düzenlemesi yapacağız. Emirazizli’nin yeni dönemde alacağı hizmetler arasında yeşil alan ve çocuk parkı da bulunuyor. Diğer taraftan Ovacık Mahallemizde yer tahsisini yaptığımız alanda vatandaşlarımızın TOKİ aracılığıyla ev sahibi olmalarını sağlayacağız. Ovacık’a gençlerimiz ve çocuklarımız için bir halı saha kazandıracağız. İlçemizin bütün mahallelerini yeşil alanlarla, çocuk parklarıyla donatmaya kararlıyız. Ovacık Mahallemize de yeşil alanlar ve çocuk parkları yapacağız. Mahallelerimiz yeni dönemde daha çok hizmet alacak. Denizli merkezde ne varsa Honaz’da da olacak, ilçe merkezinde ne varsa mahallelerimizde de olacak. Bizim hizmet anlayışımız ve vizyonumuz budur. Bunu başarmak istiyoruz, bu hedefe ulaşmak için çalışacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER