Başkan Filiz, 130’uncu Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı

Partisinin 130’uncu Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz; toplantı hakkında yazılı basın açıklamasında bulundu. Başkan Filiz; “Hiçbir an bir saniye bile sıkılmadan, acizlik getirmeden, ‘öf’ bile demeden milletle birlikte olmak, millete hizmet etmek en önemli görevlerimizden biridir. Çalışacağız, daha çok çalışacağız, daha hasbi çalışacağız” dedi.

Başkan Filiz, 130’uncu Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı, 130’uncu Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yer aldı. Başkent Ankara’da düzenlenen toplantı sonrasında açıklama yapan Başkan Filiz; AK Parti'nin Türkiye'nin partisi olduğunu vurguladı. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında kendilerine seslenen Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı can kulağıyla dinlediklerini belirten Başkan Filiz; söylediği her kelimenin herkese önemli mesajlar içerdiğini ifade etti. Başkan Filiz, şunları söyledi: “Bundan sonraki ilk seçimlere kadar her düzeyde kapsamlı çalışmalar yürüteceğiz. Seçimlerde ortaya çıkan tabloyu da göz önünde bulundurarak teşkilatlarımızdan adaylarımıza kadar tüm eksiklerimizi, hatalarımızı tespit edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da konuşmasında ifade ettiği üzere; 4 yıl sonraki seçimlerde milletimizin karşısına kurulduğu günkü heyecanıyla ve artık 22 yılı bulacak tecrübesiyle bambaşka bir AK Parti olarak çıkacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizlerden hiç vakit kaybetmeden şehirlerimize döner dönmez hemen 2001'den bugüne kadar partimizde görev almış veya gönül vermiş her bir kardeşimize mutlaka ulaşmamızı istedi. Bu kardeşlerimizin gönüllerini almamızı, varsa dertlerini, sıkıntılarını, onlara çözüm aramamızı, daha önemlisi kendileriyle irtibatı asla kesmememizi özellikle talep etti. AK Parti'nin kuruluşundan beri bu davaya emek vermiş, maddi ve manevi katkı sağlamış, hasbi ve harbi şekilde koşturmuş her bir ismin bizde yeri başkadır. Seçimden seçime değil her zaman yanlarında olduğumuz bu kardeşlerimizi ihmal etmedik, bundan sonra da ihmal etmeyeceğiz. İl ve ilçe Başkanlıklarımızın kapısı da gönlümüzün en güzel yeri de onlar için her zaman sonuna kadar açıktır. Teşkilatımıza ve teşkilat mensuplarımıza vefamız sonsuzdur. AK Partimize gönül verenleri kucaklamak boynumuzun borcudur.”

“ÇALIŞACAĞIZ”

Siyasetin ve partilerin insanla var olduğunun altını çizen Başkan Filiz; “AK Parti'ye gönül verenleri kucaklayacağız ki bu kardeşlerimiz üzerinden toplumun kalan kısmına ulaşmak çok daha kolay, çok daha hızlı, çok daha etkili olacaktır. ‘Kapısını çalmadığımız hane, elini sıkmadığımız vatandaş, kalbine dokunmadığımız birey bizim değildir’ anlayışla vaktimizin büyük bir bölümünü bu hedefe ulaşmak için ayırmamız şarttır. Partimiz sırça köşklerde siyaset yapan, halka tepeden bakan, kendi çıkarından başka bir şey düşünmeyen, milletin derdiyle dertlenmeyen siyasetçilerin yeri değildir, hiçbir zaman da olmamıştır. Hiçbir an bir saniye bile sıkılmadan, acizlik getirmeden, ‘öf’ bile demeden milletle birlikte olmak, millete hizmet etmek en önemli görevlerimizden biridir. Çalışacağız, daha çok çalışacağız, daha hasbi çalışacağız. AK Parti Denizli teşkilatlarımızda görevde olan, görev alan veya göreve talip olan her arkadaşımdaki bu heyecanı, bu şevki, bu kararlılığı Sayın Cumhurbaşkanımıza göstereceğiz. Seçimler bitti, yorulduk, duralım dinlenelim modunda olmayacağız” dedi.

“BU YOL UZUN VE MEŞAKKATLİ BİR YOL”

Başkan Filiz; “Bu yol uzun ve meşakkatli bir yol. Aynı tempoda hatta daha da hızlanarak emin adımlarla hedeflerimize yol alacağız. Çünkü asıl büyük zaferler önümüzde duruyor. Şimdi önümüzde 4 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi var. En zor kısmı geride bıraktık. Bundan sonrası inşallah çok daha kolay olacaktır. AK Partimiz dünyada hiçbir siyasi partide olmayan bir teşkilat ağına, ruhuna ve heyecanına sahip. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; ülkemizin ve milletimizin önündeki gündeme ne kadar hazırlıklı olursak, süreçleri kendi hedeflerimize uygun şekilde yönetme imkanımız o kadar artar. Biz de Denizli Teşkilatı olarak her an hazır olacağız, güçlü olacağız. Bizler bütün kararlarını istişareye dayalı olarak alan bir siyasi partiyiz. İstişare halkamızı daha da genişleteceğiz. Sokağın kokusunu, dokusunu, havasını, Denizli Teşkilatımıza daha çok yansıtacağız, toplumun her kesimini kucaklayacak şekilde siyasetlerimizi güncelleyeceğiz. Seferle mükellef olduğumuz davayı zafere ulaştırana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu kutlu davada sefer bizden, zafer Allah’tandır” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER