Başkan Filiz: “AK Parti şahısların değil milletin partisidir”

Hafta sonu gerçekleştirilen Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Kongreleri’ni değerlendiren AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “AK Parti şahısların değil milletin partisidir. Biz birlikte büyük bir aileyiz. Tüm yol arkadaşlarımızla ve bugünün yeni ve dinamik kadrolarıyla 2023 hedeflerimize azimle ilerliyoruz” diye konuştu.

Başkan Filiz: “AK Parti şahısların değil milletin partisidir”

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; hafta sonu gerçekleştirilen Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Kongreleri’yle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Pamukkale ve Merkezefendi ilçe başkanları Uğur Gökbel ve Ekrem Başer ile yönetimlerine bugüne kadar göstermiş oldukları gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Filiz, şu ifadelere yer verdi: “Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde Pandemi kurallarına hassasiyetle özen gösterilerek Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına riayetle gerçekleştirdiğimiz Pamukkale ve Merkezefendi Kongrelerimiz de bizleri yalnız bırakmayan, büyük coşku ve heyecanla destek veren tüm vatandaşlarımıza öncelikle teşekkür ediyorum. Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz 3. Olağan Pamukkale İlçe Kongremizde güven tazeleyerek görevine devam eden Uğur Gökbel ve yeni yönetimini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Yeni hizmet dönemine ilk günkü heyecanla ve aşkla başlayacaklarına inancımız tamdır. Allah yar ve yardımcıları olsun. Görevi devreden önceki yönetim kurulundaki yol arkadaşlarımıza da bugüne kadar göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 4 Ekim Pazar Günü teşrifleri ile bizleri onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir’in katılımlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşen 3. Olağan Merkezefendi İlçe Kongremizde İlçe Başkanımız Ekrem Başer görevi Fatih Durmaz ve yönetim Kurulu üyelerine devretti. Bugüne kadar göstermiş oldukları gayretli çalışmalarından dolayı Ekrem Başer ve ekibine teşekkür ediyorum. Bayrağı devralan Fatih Durmaz ve Yönetim Kurulundaki dava arkadaşlarımıza da muvaffakiyetler diliyorum.”

“İLÇE KONGRELERİMİZ TAMAMLANDI”

Kongrelerin ilçelere, Denizli’ye ve partiye hayırlı olmasını dileyen Başkan Filiz; “Bu hafta sonu yapılan kongrelerimizle birlikte ilçe kongrelerimiz tamamlandı. Kongrelerimize katılarak bize güç veren kurucularımıza, delegelerimize, il ve ilçe yöneticilerimize ve tüm AK Parti camiamıza şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm ilçelerimize tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi rütbeler, makamlar ve payeler gelip geçer. Esas olan milletin gözünde ve Allah’ın nezdinde makam ve rütbelerdir. AK Parti şahısların değil milletin partisidir. Milletimizin bize emanet ettiği davayı sahiplenmek ve en yükseğe çıkarmak için üstlendiğimiz görevlerde en iyisini yapmanın gayreti içerisindeyiz. Biz birlikte büyük bir aileyiz. Tüm yol arkadaşlarımızla ve bugünün yeni ve dinamik kadrolarıyla 2023 hedeflerimize azimle ilerliyoruz” şeklinde ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER