Başkan Gökbel: “Durmadan çalışıyoruz”

Çeşmebaşı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Kadrolarımız yıllardır bu millet için durup dinlenmeden çalışıyor. Türkiye bu sayede birçok kronik sorununu tarihe gömdü, büyük mesafe kat etti” dedi.

Başkan Gökbel: “Durmadan çalışıyoruz”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte vatandaşla buluşma toplantılarına devam ediyor. Başkan Gökbel, Çeşmebaşı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıya, mahallenin gençleri de büyük ilgi gösterdi. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Gökbel, burada partisinin hizmetlerini, 2023 ve 2071 vizyonunu anlattı. AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana hizmetin ve çözüm odaklı siyasetin merkezi olduğuna vurgu yapan Başkan Gökbel, “Kadrolarımız yıllardır bu millet için durup dinlenmeden çalışıyor. Türkiye bu sayede birçok kronik sorununu tarihe gömdü, büyük mesafe kat etti. Artık bugün nüfusumuzun önemli bir kesiminin yaşamadığı, yaşayanların da hatırlamak istemediği sorunlar vardı. Özellikle sağlık sektörü ve belediyecilik hizmetleri perişan vaziyetteydi. Sosyal devlet kavramından söz etmek mümkün değildi. Birçok sorunu tarihe gömdük. Ülkemizin sorunlar yumağı ile boğuştuğu bir dönemde iktidara gelen AK Parti, milletimizin teveccühü ile yıllardır hizmet ediyor. Türkiye’nin çehresini değiştirmeye, ilklere imza atmaya devam ediyor. Bir dönemler milletimizin hayal dahi edemeyeceği hizmetler hayata geçirildi” dedi.

“DÜŞMANLARIMIZIN RAHATSIZLIĞI GÜCÜMÜZÜN GÖSTERGESİDİR”

Özellikle savunma sanayindeki büyük atılımın Türkiye’yi daha güçlü hale getirdiğine dikkat çeken Başkan Gökbel, “Kendi insansız hava araçlarımızı, helikopterlerimizi, tanklarımızı yapmaya başladık. Yerli ve milli silahlarımızla daha güçlü olduk. Türkiye artık daha güçlüdür. Terörle mücadeledeki başarımız, sınır ötesindeki harekâtlardaki başarılarımız, süper güçlerin istememesine rağmen sınırlarımızın ötesindeki varlığımızı sürdürüyor olmamız, düşmanlarımızın ve işbirlikçileri olan hainlerin rahatsızlıkları gücümüzün de delili, göstergesidir” diye konuştu.

“ÇALIŞMAYA, BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Türkiye Cumhuriyeti’ni daha da büyütmek, gücüne güç katmak için çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Gökbel, “Her kanaldan saldırıyorlar. Ekonomimizi, birliğimizi, bekamızı hedef alıyorlar. Bizi bölmeye çalışıyorlar. Diz çöktürmek için çaba sarf ediyorlar. Önceden diplomatik söylemlerin satır aralarına gizledikleri düşmanlıklarını artık açık bir şekilde dile getiriyor, tehditler savurmaktan geri kalmıyorlar. Maalesef bazıları da iktidar olabilmek için bize parmak sallayan düşmanlarımızdan medet umuyorlar. Bize haddimizi bildirmek için her yolu deniyorlar. Haksız da sayılmazlar. Çünkü Türkiye AK Parti iktidarıyla birlikte kabuklarını kırmış, onların bakış açısıyla haddini aşmıştır. Şunu büyük bir gururla ifade etmeliyim ki; haddimizi aşmaya devam edeceğiz. Kurdukları oyunlarda bize biçtikleri figüran rollerine razı gelmeyeceğiz. Tarihimizden aldığımız köklü devlet geleneği mirasına sahip çıkmaya, ecdadımıza yakışır şekilde dik durmaya devam edeceğiz. Milletimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hakkı görüp takdir edecektir. Bundan zerre şüphemiz yoktur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER