Başkan Gökbel: "İlk günkü heyecanla yola devam”

Kongre öncesinde son yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren ve yeniden aday gösterilen AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Bu kutlu göreve beni tekrar layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, parti yönetimimize teşekkür ediyorum. İlk günkü heyecanımıza, tecrübemizi de ekleyerek yola devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gökbel: "İlk günkü heyecanla yola devam”

AK Parti Pamukkale İlçe Kongresi, 3 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’de Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kongreye parti üst yönetiminin göreve devam etmesi yönünde karar aldığı İlçe Başkanı Uğur Gökbel’in adaylığında gidiliyor. Kongre öncesinde son yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, kendisiyle birlikte görev yapan arkadaşlarına teşekkür etti. Başkan Gökbel, “Başarılı bir çalışma dönemini geride bıraktık. İlçe teşkilatımızın bütün unsurlarının fedakârca çalıştıklarına ben şahidim. Gün geldi, ailemizden, işlerimizden, sağlığımızdan fedakârlık yaparak davaya hizmet için koştuk. Her zaman milletimizin yanında olduk. Siyaseti milletimizle birlikte yine milletimiz için, ilçemiz için, Denizlimiz için yaptık. Bu çabalarımızın meyvesini de aldık. Bugün hem Pamukkale, hem de Büyükşehir Belediyemizde AK Parti bayrağı dalgalanıyor. Bu başarıda, teşkilatımın her bir mensubunun büyük payı olduğu aşikârdır. Ben yönetim kurulu üyelerime, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ve üyelerine, mahalle başkanlarımıza, davamız için ter akıtan, gecesini gündüzüne katan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“GÜVENE LAYIK OLMAYA GAYRET EDECEĞİM”

Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’de ilçe başkanlığı görevinin yeniden kendisine verilmesinden büyük onur duyduğunu belirten Başkan Gökbel, “Öncelikle tensipleriyle beni tekrar bu göreve layık gören davamızın lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. İlk günkü heyecanımıza, tecrübemizi de ekleyerek yola devam edeceğiz. Şahsıma duyulan güvene layık olmak için bugünden sonra da gayretle çalışmaya devam edeceğim. Türkiyemizin giderek büyüdüğü, hem bölgesinde hem de dünyada söz sahibi olup, gücünü hissettirdiği bir dönemde AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı olarak hizmet verecek olmaktan gurur duyuyorum. Cumhurbaşkanımız gibi bir liderle aynı istikamette olmak, onun Büyük Türkiye idealine omuz vermek benim için şereftir. Geride bıraktığımız dönem şahsım için tecrübe kaynağı oldu. Heyecanımızı da ilk günkü gibi muhafaza ediyoruz. Tecrübemiz ve heyecanımızı birleştirerek, davamız, Pamukkalemiz, Denizli için, cennet vatanımız için hizmete devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER