Başkan Gökbel’den esnaf ziyareti

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, teşkilat yönetimi ile birlikte Aktepe ve Anafartalar Mahalleleri’nde esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Başkan Gökbel, “Ekonomimizin önemli dinamiği olan esnafımızın her zaman yanındayız. Milletimizin tüm kesimleriyle omuz omuza olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gökbel’den esnaf ziyareti

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel’in Aktepe ve Anafartalar Mahalleleri’ndeki esnaf ziyaretlerine, Siyasi ve Hukuki İşleri Başkan Yardımcısı Rıza Şahan, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cengiz Aydın, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Mahalle Koordinatörleri Osman Cun ve Mehmet Hanifi Göktaş ile Mahalle Başkanı Ferhat Kırboğa eşlik etti.

Ziyaret ettiği esnafa ‘Hayırlı, bereketli işler’ temennisinde bulunarak, taleplerini dinleyen Başkan Gökbel, “Esnafımız ekonomimizin önemli dinamiklerindendir. Bu anlamda esnafımızın ekonomik sistem içerisinde önemli bir denge unsuru olduğunun bilincindeyiz. Dünyada değişen ekonomik koşullar, alışveriş hayatının kabuk değiştirmesi, yeniliklerin hayatımıza yerleşmeye başlaması elbette kaçınılmazdır. Ancak esnafımız halen milletimize en yakın ekonomik unsur olarak varlığını sürdürmektedir ve sürdürecektir. Esnafımızın toplumsal huzur anlamında üstlendiği rolün ne kadar kıymetli ve fedakârlık gerektirdiğini çok iyi biliyoruz. Bizler de toplumumuzun önemli bir kesimi olan esnafımızla her daim dayanışma içinde olmaya özen gösterdik. Hükümetlerimizin getirdiği borç afları ve yapılandırmalarla, uygun koşullarda finansman destekleriyle esnafımıza nefes aldırmanın gayretinde olduk. Türkiye, büyük idealleri ve hedefleri olan bir ülke. Bu hedeflere ulaşmak elbette kolay olmuyor. Elbette biz de pes edecek değiliz. Türkiye Cumhuriyeti, her zorluğun üstesinden gelmeye muktedirdir. Buna kimsenin şüphesi olmasın. Milletimizin tüm kesimleriyle omuz omuza olmaya devam edeceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye hedefimizden taviz vermedik, vermeyeceğiz. Bu idealin anahtarı da şüphesiz birlik ve dayanışmadır. Türkiye, çok yakında hayalini kurduğu müreffeh yarınlara kavuşacaktır. Önümüzü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Ekonomimizin önemli dinamiği olan esnafımızın her zaman yanındayız. Milletimizin tüm kesimleriyle omuz omuza olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER