Başkan Güngör: 2023’te birlikte başaracağız

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Ak Parti İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan İl Başkanı Yücel Güngör; “Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle 2023 seçimlerinde milletvekillerimiz, büyükşehir belediye başkanımız, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte velhasıl en sade üyeleriyle birlikte çalışarak, yine başaracağız” dedi.

Başkan Güngör: 2023’te birlikte başaracağız

Hafta sonu Denizli’ye gelen ve kentteki işletmeleri ziyaret edip toplantılar yapan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, AK Parti İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Bakan Pakdemirli; AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Milletvekilleri; Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve partililer tarafından karşılandı.

Ziyarette; İl Başkanı Yücel Güngör, Bakan Pakdemirli’ye kısa bir sunum yaparak, partisinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Geçtiğimiz yıl yaşanan orman yangınları ile ilgili bilgiler veren Başkan Güngör; “2021 yılı yaz aylarında yaşadığımız yangın felaketi sırasında Tarım ve Orman Bakanlığı personelinin yanında, kamu kurum kuruluş çalışanları ile vatandaşlarımızın üstün gayretleri ile ülkemiz ve ilimizde büyük bir dayanışma örneği sergilenmiştir. Devletimizin ve sizin de üstün gayretleriniz ile ormanlarımız kısa söndürülmüş, yangından zarar gören vatandaşlarımızın yaraları sarılmaya çalışılmıştır. Denizli teşkilatı olarak hem yanan ormanlarımızı, hem de fitne ateşini söndürme çalışmalarında bizzat yer aldık. AK Parti Denizli Teşkilatı olarak birlik, beraberlik ve kardeşlikle çok şükür önemli başarılara imza attık. Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle 2023 seçimlerinde milletvekillerimiz, büyükşehir belediye başkanımız, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte velhasıl en sade üyeleriyle birlikte çalışarak, yine başaracağız. Birlik, beraberlik ve kardeşlikle 2023’te tekrar Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanımız olacaktır. Buna inancımız da, azmimiz de tamdır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2022, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER