Başkan Güngör: “Cumhur İttifakı yine kazanacak”

‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ buluşmaları için Denizli’ye gelen MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay ile beraberindeki heyeti ağırlayan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; Cumhur İttifakı’nın 2023 seçimlerinde yine kazacağını ifade etti.

Başkan Güngör: “Cumhur İttifakı yine kazanacak”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde başlatılan ‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ buluşmaları kapsamında Denizli’ye gelen MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay ile beraberindeki heyet, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’ü makamında ziyaret etti. Ziyarete konuşan MHP Grup Başkanvekili Akçay, “Cumhur İttifakı’nın en uyumlu bir şekilde yürütüldüğü illerden biri olan Denizli’de olmaktan mutluyum. Partimizin programı için Denizli’ye geldim. Buradaki güzel atmosferi görünce çok sevindim. Cumhur İttifakı’nın 2023 seçimlerinde burada bir kez daha sandıktan birinci çıkacağına inancım tam” dedi.

“AK PARTİ 2023 HEDEFLERİNE HAZIR"

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay’ı ve beraberindeki heyeti makamında kabul eden Başkan Güngör, Cumhur İttifakı’nın 2023 hedeflerine her zamankinden daha emin adımlarla ilerlediğini ifade etti. Başkan Güngör, “Biz Cumhur İttifakı ortağımız MHP İl Başkanımız Sayın Ziya Gökalp ile samimi, uyumlu, birlik, beraberlik ve Kardeşlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti tüm kadroları ile 2023 hedeflerine her zamankinden daha fazla hazırdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye Cumhuriyeti,  19 yıldır olduğu gibi 2023 seçimlerinden sonra da istikrarlı bir şekilde yoluna devam edecektir. 2023’te Cumhur İttifakı yine kazanacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER