Başkan Güngör'den Semra Güzel tepkisi!

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’den Adıyaman'da 4 yıl önce gerçekleştirilen operasyonda etkisiz hale getirilen terörist Volkan Bora'nın cep telefonundan, sarmaş dolaş fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’e tepki geldi.

Başkan Güngör'den Semra Güzel tepkisi!

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, "Bugüne kadar binlerce askerimizi şehit eden, kürt kardeşlerimizi tehdit ve şantajla Türkiye Cumhuriyetine karşı kışkırtan bu PKK'lı terörist uzantılarının bir an önce Gazi meclisimizden uzaklaştırılmaları gerekmektedir.” ifadelerini kullandı.

TBMM çatısı altına giren her milletvekilinin sadece Türkiye’nin çıkarlarını düşünmesi ve ona göre hareket etmesi gerektiğini de kaydeden AK Parti İl Başkanı Güngör; “Meclisten beslenip, teröristlerin kamplarında top oynayanların, onlarla cilveleşenlerin Gazi Meclisimizde asla yeri yoktur. Bu düşüncede olanların  ve bu davranışlarda bulunanların bir an önce Gazi Meclisimiz tarafından vekillikleri düşürülmeli, gereken ceza verilmelidir. Milletimiz bu terör örgütünün uzantısı partiyle ittifak kuranların cezasını da sandıkta verecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER