Başkan Güngör, ilçe ziyaretlerini tamamladı

2020 yılı aralık ayında göreve gelen AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Acıpayam İlçesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretle, ilçe turlarını tamamlamış oldu.

Başkan Güngör, ilçe ziyaretlerini tamamladı

2020 Aralık ayında AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Yücel Güngör, ilk iş olarak ilçe ziyaretlerine başladı. Korona virüs nedeniyle ilçe ziyaretlerine ara veren Başkan Güngör, kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla saha çalışmalarına hız verdi. Her fırsatta ilçelerdeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör, son olarak Acıpayam’a gitti. İlk olarak Acıpayam Belediyesi’ne geçen Başkan Güngör, Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ile bir araya geldi. Bir süre Belediye Başkanı Şevkan ile görüşen Başkan Güngör, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“PARTİNİN KURULUŞ FELSEFESİ, SAHADA OLMAKTIR"

Belediye ziyaretinin ardından AK Parti İlçe Teşkilatı’yla bir araya gelen başkan Güngör; “Bizim seçimlerdeki hedefimiz; bir önceki seçimden daha iyisidir. Cumhurbaşkanımızın yeniden cumhurbaşkanı olması noktasında Acıpayam’ın vereceği desteğin daha da artacağı, milletvekili seçimlerinde ise 4 olan milletvekilimizin 5’e çıkarmanın gayreti içerisinde olacağız. Bu noktada hiçbir arkadaşımın şüphesinin olmadığını gayet de iyi biliyorum. Göreve geldiğim günden bu yana geçen 8 aylık süreç içerinde dedim ki; ‘Tüm ilçeleri bizzat kendim ziyaret edeceğim. İlçe teşkilatlarını, bizde olan belediye başkanlarını makamında ziyaret edeceğiz.’ Bu partinin kuruluş felsefesi, sahada olmaktır. Hiçbir şekilde ayrım gözetmeksizin ne olursa olsun tüm vatandaşlara el uzatmış bir partidir. Millete ihanet etmediği sürece herkesin yer alacağı çatı; AK Parti’dir. Hiç kimseye ayrım yok” dedi. 

“TEŞEKKÜRLER ACIPAYAM"

İlçe merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör, son olarak Acıpayam Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti. Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Güngör, ilçeden ayrıldı. Ziyaretin ardından sosyal medyadan açıklama yapan başkan Güngör; “İlçe Başkanımız Sayın Fikret Gümüş'e İlçe Belediye Başkanımız Sayın Hulusi Şevkan'a ilçe yönetimimize, ilçe kadın kolları başkanımız ve yönetimine ilçe gençlik kolları başkanımız ve yönetimine, ilçe belediye meclis üyelerimize ve tüm Acıpayamlı hemşehrilerime nazik ev sahipliği için çok teşekkür ediyorum. Durmak yok koşmaya devam” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER