Başkan Güngör: “Milletimize güveniyoruz”

İl Başkanlığı Seçim İşleri İstişare Toplantısı’nda konuşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Bizim milletimiz çok zeki bir millettir. O, yapacağı seçimin en güzelini yapar. Biz milletimize güveniyoruz. İnşallah 2023 yılında da bundan önceki seçimlerden daha çok çalışarak, fedakarca birlik beraberlik ve kardeşlikle Allah'ın izniyle Denizlimiz destan yazacaktır” dedi.

Başkan Güngör: “Milletimize güveniyoruz”

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un da katıldığı partisinin İl başkanlığı Seçim İşleri İstişare Toplantısı’nda konuştu.

Başkan Güngör; “Buradan bütün inancım ile net bir şekilde ifade ediyorum. Denizli'deki milletvekillerimize, büyükşehir belediye başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, kadın kolları başkanlarımıza, gençlik kolları başkanlarımıza, ilçe ve mahalle teşkilatında görev alan tüm yol arkadaşlarıma inanarak buradan bir kez daha ilan ediyorum; Allah'ın izniyle 2023'te Recep Tayyip Erdoğan tekrardan Denizlimizde yine en yüksek oyu alacak ve Türkiyemizin 13 üncü başkanı olacaktır. Bizim milletimiz çok zeki bir millettir. O, yapacağı seçimin en güzelini yapar. Biz milletimize güveniyoruz. İnşallah 2023 yılında da bundan önceki seçimlerden daha çok çalışarak, fedakarca birlik beraberlik ve kardeşlikle Allah'ın izniyle Denizlimiz destan yazacaktır. Rabbimin izniyle bizler moralimiz, motivasyonumuz ve azmimiz yerinde bir şekilde Denizli teşkilatı olarak dimdik ayaktayız. Biz Allah'tan başka kimseden korkusu olmayan bir siyasi hareketin liderine sahibiz. Çünkü bizim Cumhurbaşkanımız da bizimle aynı şekilde yürüyen ve bizim milletimizin önünde liderlik eden ve bugün dünya lideri sıfatıyla tanınan bir liderdir. Özellikle Rusya-Ukrayna savaşında gösterdiği duruşu sayesinde tüm dünya tarafından alkışlanacak siyasi dehaya sahip bir lidere sahip olduğumuz için bugün bir kez daha şükrediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER