Başkan Güngör; “Mücadelemizi büyüterek sürdüreceğiz”

AK Parti Genel Merkezi Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı koordinasyonunda, ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ mottosuyla yapılan akademi programlarının Denizli hakkında konuşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “Güçlü teşkilatın neferleri olarak 2023’ü selamlıyoruz. Zihnimizi ve heyecanımızı tazeledik, mücadelemizi büyüterek sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Güngör; “Mücadelemizi büyüterek sürdüreceğiz”

AK Parti Genel Merkezi Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı koordinasyonunda, ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ mottosuyla başlatılan, Türkiye'nin her şehrinde düzenlenecek olan, ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, il ve ilçe yönetimlerini kapsayan akademi programlarının Denizli ayağı; hafta sonunda yapılan eğitim toplantıları ile tamamlandı. Eğitim programıyla ilgili açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “AK Parti Teşkilat Akademisi, teşkilat mensuplarının yeteneklerini artırmak amacıyla düzenlediği eğitimlerde, 81 ilde 92 bin 667 teşkilat mensubuna ulaşmayı hedefliyor. Teşkilat Akademisi eğitimleri; ‘AK Parti ile Demokrasi Yolculuğu’, ‘Savunma Sanayi’, ‘Teknoloji, Ulaştırma’, ‘Teşkilatın El Kitabı’, ‘Reformcu AK Belediyecilik’, ‘Dünyanın Yeni Yıldızı Türkiye’, ‘Eğitim-Sağlık-Sosyal Politikalar’, ‘AK Değerler’, ‘Siyasal İletişim ve Yeni Medya’, ‘Etkili İletişim ve Motivasyon’ başlıklarından oluşuyor” diye konuştu.

“ZİHNİMİZİ VE HEYECANIMIZI TAZELEDİK"

Hafta sonunda yapılan toplantıların AK Parti Denizli Teşkilatı’na önemli katlı sağladığını ifade eden Başkan Güngör; “Güçlü teşkilatın neferleri olarak 2023’ü selamlıyoruz. Zihnimizi ve heyecanımızı tazeledik, mücadelemizi büyüterek sürdüreceğiz. Birbirinden değerli konuşmacıların bilgi ve tecrübelerini paylaştığı eğitim akademimizde ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ dedik. AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından düzenlenen, teşkilat mensuplarımızın katılımları ile gerçekleşen. Teşkilat eğitim programına kar, kış, soğuk demeden katılım sağlayan ve programın hazırlanmasında emeği geçen tüm yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER