Başkan Gürlesin gönüllere dokunmaya devam ediyor

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe, halkla bir arada, şeffaf belediyecilik anlayışı içinde görevini sürdürmeye devam ediyor. Mekân, zaman kavramına bakmaksızın her fırsatta, halkın sorunlarını dinleyen Başkan Gürlesin, “Bu görevi en iyi şekilde icra etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Başkan Gürlesin gönüllere dokunmaya devam ediyor

Seçildiği günden bu yana her zaman halkın içinde, halkla birlikte yola devam eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Halktan kopuk bir belediyecilik olmaz” diyerek, belediye olarak her zaman halkın yanında oldu.

İlçe halkının dertlerine derman olmaya devam eden ve hiç bir zaman makam başkanlığı yapmayan Başkan Gürlesin, mahallelerde yapılan belediyecilik hizmetlerini bizzat yerinde kontrol ediyor.

Mahallerde vatandaş ve esnaf ziyaretleri yapan Başkan Gürlesin, Gökpınar Mahallesi’ni ziyaret etti.

Gökpınar esnafını tek tek ziyaret ederek, mahalle kahvesinde de vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti.

“TEK DERDİMİZ; GÖNÜLLERE DOKUNMAK”

“Tek derdimiz; gönüllere dokunmak” diyen Başkan Gürlesin, “Göreve geldiğimiz günden bu yana 68 mahallemizin her birinin ayrı ayrı ihtiyaçlarını belirlemiştik ve tüm çalışmalarımızı mahallelerimizin ihtiyaç önceliğine göre değerlendirdik. Bu doğrultuda ilerledik. Gökpınar Mahallemize de, birçok önemli ve güzel çalışmalar yaptık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211