Başkan Gürlesin, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Mahalle ziyaretlerine devam eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Cankurtaran Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Gürlesin, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, yerel seçimlere az bir süre kala mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Her fırsatta ilçenin farklı mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gürlesin, Cankurtaran Mahallesi’ndeki köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahallede bulunan Çukurköy Kahvesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Gürlesin’i; MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Cankurtaran Mahallesi Muhtarı Özgür Sarıkaya da eşlik etti. Yerel yönetici olarak her zaman halkın sıkıntısını Başkan Gürlesin, ise 2014 yılında kurulan belediyede kurucu başkan olarak görev almanın onurunu yaşadığını belirterek, “68 mahallesi ve zor coğrafi koşullara rağmen yeni kurulan bir belediye olarak her mahallemize hizmet götürerek dokunduk. Gönül belediyeciliğini biz göreve başladığımız ilk günden bu yana yapıyorduk. Her mahalleye gerekli olan projelerimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ben bu hizmetleri tek başıma yapmadım. Başta başkan yardımcılarım, meclis üyelerimiz, birim müdürlerimiz ve Pamukkale Belediyesi’nde görev yapan tüm personellerimizle nüfusu 400 bine ulaşan bir ilçeye hizmet götürdük. Biz tüm çalışmalarımızı halkımızın mutluluğu ve refahı için yaptık. Gönlümüz rahat bir şekilde görevimizi 31 Mart’ta seçilecek olan başkana devredeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211