Başkan Gürlesin veda ziyaretlerine başladı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kent protokolüne veda ziyaretlerine başladı. Birlikte mesai yapılan kamu kuruluşlarının başındaki kişileri makamlarında ziyaret eden Başkan Gürlesin, “5 yıl boyunca Pamukkalemize hizmet etmek için el ele verip, iş birliği içinde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürme bilinciyle hareket ettik” dedi.

Başkan Gürlesin veda ziyaretlerine başladı

Denizli’nin büyükşehir olmasıyla kurulan Pamukkale Belediyesi’nin kurucu Başkanı Hüseyin Gürlesin, 5 yıl boyunca birlikte görev yaptığı kent protokolüne veda ziyaretlerine başladı. Başkan Gürlesin, bu kapsamda İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ve 11’inci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili P. Albay Bilal Öztürk’ü makamında ziyaret ederek, kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

“726 OLAN OLAY SAYISI 448’EDÜŞTÜ”

2015 yılında maliyeti 4 milyon Lira olan bir yatırımla 68 mahallede 593 adet MOBESE kamerası projesi ile ilçenin güvenliğinin sağlanmasına büyük destek veren Başkan Gürlesin “Pamukkale için tüm kamu kurumlarıyla olduğu gibi güvenlik güçleriyle de her zaman el ele, omuz omuza çalıştık. Halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına Pamukkale Belediyesi olarak ilçe sınırlarımızda her türlü tedbir için destek verdik. Pamukkale İlçemizde güvenli ve huzurlu bir ortam sağlamak görevimizdi. Bu anlamda önemli bir projeyi hayata geçirdik. Yeni kurulan bir belediye olmamıza rağmen göreve gelir gelmez yaptığımız en önemli projelerimizden biri oldu. 2015 yılında başladığımız projemizi kısa sürede tamamlayarak, 68 mahallemizin tamamını MOBESE kameralarıyla donattık. Sıfırdan kurulan bir belediye olarak, Türkiye’de bir ilke imza atmış olduk. Aynı zamanda ilçemiz daha güvenli hale geldi. Öyle ki ilçemizde kameralar takılmadan önce yılda ortalama 726 olan olay sayısı 448’e, 164 olan faili meçhul olay sayısı ise 47’ye düştü” dedi.

BAŞKAN GÜRLESİN’E TEŞEKKÜR

Ziyaretlerinde 15 Temmuz hain darbe gecesine de değinen Başkan Gürlesin, “Bu vatanın bölünmez, parçalanamaz olduğunu Türk Milleti olarak 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi gecesinde ispatladık. Öncelikle Allah’ın izni, sonrasında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, yüreğinde devlet, vatan sevgisi olan askerlerimiz, polislerimiz ve Türk milletiyle hainleri bertaraf ettik. Bu noktada, gönlü vatan aşkıyla dolu askerlerimiz, polislerimiz bizim her zaman baş tacımız olmuştur” diye konuştu. İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ile 11’inci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili P.Albay Bilal Öztürk, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkürlerini ilettiler. Başkan Gürlesin, ziyaret sonunda kendisine ev sahipliği yapan isimlere günün anısına Pamukkale’nin güzelliklerinin yansıtıldığı çini işlemeli tabak hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211