Başkan Örki’ye ziyaretçi akını

31 Mart Yerel Seçimleri’nde halkın teveccühüyle Pamukkale Belediye Başkanı olarak seçilen Avni Örki’ye vatandaşlar tarafından tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri yoğun ilgiyle devam ediyor. Başkan Avni Örki, “Belediyemizi evleri gibi görerek bizlerin yanında olan toplumun her bir kesiminden gelen vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Örki’ye ziyaretçi akını

Başkanlık görevine başlamasının ardından hızlı bir şekilde çalışmalarına başlayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bir yandan da tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor.

Adaylık sürecinden bu yana vatandaşların güven ve sevgisini kazanan Başkan Avni Örki’ye Pamukkalelilerin ilgisi devam ediyor.

Başkan Avni Örki makama ziyarete gelen her bir vatandaşı misafir ederek tebrik ve hayırlı olsun dileklerini kabul ediyor.

Başkan Örki, “Göreve başladığımız günden bu güne vatandaşlarımız bizleri bir an bile yalnız bırakmıyor. Belediyemiz ilçemizin kıymetli vatandaşlarıyla dolup taşıyor. Ben belediyemizi evleri gibi görerek bizlerin yanında olan vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimize her zaman gönül kapımızı sonuna kadar açık tutuyoruz.” diye konuştu.

“BİZLERE VERİLEN EMANETE EN İYİ ŞEKİLDE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Pamukkaleli vatandaşları mahcup etmeyeceklerini ifade eden Başkan Örki, “Vatandaşlarımızın bizlerin sırtına yüklediği sorumluluğun idrakinde ve bilincindeyiz. Önümüzdeki dönemde tevazu, samimiyet ve gayretle gönül belediyeciliğini tahsis edeceğiz. Pamukkale Belediyesi olarak vizyoner projelerimizi bir bir sizlerin de desteğiyle hayata geçirecek, beklentilerin de üzerinde çaba ve gayret edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun; bizlere verilen emanete en iyi şekilde sahip çıkacağız. Pamukkalemizin kıymetli insanlarının sevgi ve güvenlerine layık olmak için var gücümüzle çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER