Başkan Osman Zolan'dan Galericiler Sitesi’ne ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Galericiler Sitesi ve Denizli Traktör Galericileri Sitesi’ni ziyaret ederek, esnaf ile bir araya geldi. Galericilerin tek bir çatı altında birleşerek bölgeye hizmet verdiğini kaydeden Başkan Osman Zolan, projenin Ege'ye örnek olduğunu söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Galericiler Sitesi ve Denizli Traktör Galericileri Sitesi’ni ziyaret ederek, esnaf ile bir araya geldi.

Galericilerin dertlerini dinleyen Başkan Osman Zolan, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da galerici esnafına desteklerinin artarak süreceğini anlattı.

Başkan Osman Zolan'a ziyaretlerinde Denizli Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Necip İrdem, Denizli Traktör Galericileri Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Tun, yönetim kurulu üyeleri ve galerici esnafı eşlik etti.

İlk olarak, kısa süre önce faaliyetlerine başlayan Denizli Galericiler Sitesi'ni gezen Başkan Zolan, daha sonra Traktör Galericileri Sitesi’ni de ziyaret ederek esnafla buluştu.

“TÜM BÖLGEYE HİZMET VERİYOR”

Başkan Osman Zolan, Denizli Galericiler Sitesi ve Denizli Traktör Galericileri Sitesi'nin projesiyle, kalitesiyle Ege'de örnek bir çalışma olduğunu söyledi.

Aynı sektörde olan galerici esnafın bir araya gelerek sadece Denizli'ye değil tüm bölgeye hizmet verdiğini kaydeden Başkan Osman Zolan, "Kent merkezinde dağınık olan ve zor şartlarda işini yapan galerici esnafımız böyle güzel mekanlarda Denizlimize ve tüm bölgeye hizmet ediyor. İnşallah çok daha iyi olacak. Allah'ım bol müşteriler versin" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221