Başkan Özbaş; “Sarayköy’de tarım ekonomisi şaha kalkacak”

Duacılı Mahallesi’nde düzenlenen mitingde konuşan Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, tarıma dikkat çekerek; “ Yeni dönemimizde Sarayköy’ün tarım ekonomisi şaha kalkacak” dedi.

Başkan Özbaş; “Sarayköy’de tarım ekonomisi şaha kalkacak”

Seçim çalışmaları kapsamında Duacılı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’ın seçim otobüsüne yüzlerce Sarayköylü araçlarıyla eşlik etti.

Her mahalle toplantısını miting havasında geçiren Başkan Özbaş, yeni dönem ile tarıma büyük destek vereceklerini söyledi.

Sarayköy’de yeni destanlar yazmak için tekrar yola çıktıklarını ifade eden Başkan Özbaş, “Bizler 5 yıl önce bu onurlu göreve geldiğimizde Sarayköyümüze, hükümetimizin, büyükşehrimizin ve ilçe belediyemizin imkânlarıyla büyük işler yapmaya çalıştık ve Türkiye’de dikkat çektik. Yapacak daha çok işimiz var. Sarayköy tarımında çiftçilerimize tam destek sağlayacağız. Hatta Duacılı Mahallemize Tarımsal Ekonomik Faaliyetler Merkezi yapacağız. Ürettiğimiz ürünler vakti zamanı geldiğinde buraya yapacağımız lisanslı depolarla pazarlanacak ve malımız çok daha iyi paralarla ekonomimize canlılık getirecek. Ev ekonomimizi, tarımsal gelirlerimizi arttıracak çabalarımız olacak. Büyükşehir belediyemizin Kırsal Kalkınma Daire Başkanlığı ile beraber çok önemli projelerimiz var. İlk 5 yılımız Sarayköyümüz ve 32 Mahallemizin ayağa kalkması, yürümesi ve koşturması ile ilgili şehrin altyapı problemlerinin çözüldüğü bir dönemdi. İnşallah önümüzdeki 5 yılda Büyükşehirimizle beraber tarım ekonomimiz resmen şaha kalkacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221