BAŞKAN ÖZTÜRK ANKARA’DA…

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen grup toplantısına katılmak için Ankara’ya gitti.

BAŞKAN ÖZTÜRK ANKARA’DA…

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Ankara’ya gerçekleştirilen grup toplantısına katıldı. Başkan Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sarı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Nazif Korkmaz ve beraberindeki heyet, ile birlikte TBMM’de grup toplantısında yaptığı konuşmayı dinledi. Parti grup toplantısı öncesi ve sonrasında partisinin Denizli Milletvekilleri ile de bir araya gelen Başkanı Öztürk, Çardak’taki yatırımlar ve planlanan çalışmalar ile ilgili de görüş alışverişinde bulundu.

Başkent izlenimlerini aktaran Başkan Öztürk; “Ülkemizin geleceği için önemli kararların alındığı bu toplantılarda bulunarak tarihi anlara şahitlik etmek bizi gururlandırıyor. Aynı zamanda grup toplantılarımız vesilesi ile partimizin birbirinden değerli isimleri ile de bire bir görüşme fırsatımız oluyor. Bizleri Gazi Meclisimizde misafir eden AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sn. Av. Cahit Özkan'a, Ekonomi Politikalar Kurulu Başkan Vekilimiz Sn. Nihat Zeybekci’ye, Milletvekilimiz Sn. Şahin Tin'e ve Milletvekilimiz Sn. Nilgun Ök Hanımefendi’ye şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER