Başkan Şevkan'a sevgi seli

Seçim çalışmalarının yanı sıra düğün, mevlid, asker uğurlaması ve ev ziyaretlerini aksatmayan Acıpayam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Ak Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Dr. Hulusi Şevkan, bir günde 8 mahalleye giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Gittiği tüm mahallelerde ilgi ve alaka ile karşılanan Başkan Şevkan, “İnancımız tam, heyecanımız ilk günkü gibi, durmadan ve bıkmadan 31 Mart'a kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bayramımıza az kaldı” dedi.

Başkan Şevkan'a sevgi seli

Acıpayam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Ak Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Dr. Hulusi Şevkan, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Seçim çalışmalarının yanı sıra düğün, mevlid, asker uğurlaması ve ev ziyaretlerini de aksatmayan Başkan Şevkan, bir günde Çakır, Kelekçi, Hisar, Karaismailler, Suçatı, Yolçatı, Eskiköy ve Sandalcık Mahalleleri’ni ziyaret ederek; vatandaşlarla bir araya geldi.

Gezdiği tüm mahalle ve sokaklarda büyük bir ilgi ve alaka ile karşılanan Başkan Şevkan’a; yoğun bir kalabalık eşlik ediyor.

İlgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şevkan, “’Gece-gündüz’ demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerek mahalle ziyaretlerimizde gerekse ev ziyaretlerimizde halkımızın ilgi ve alakası bizleri memnun ediyor. Onlardan aldığımız destek ve tebrikler bizim çalışmalarımızda ne kadar doğru adımlar attığımızı ortaya koyuyor. Adeta yaptığımız çalışmaların sağlaması oluyor. Onlardan aldığımız bu destek bizlerin heyecanına heyecan katıyor. Nasıl vatandaşımız bizim 5 yılda mahallelerimize gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ve çalışmalarımızla gurur duyuyor ise biz de onlardan aldığımız bu destek, ilgi ve teşekkür ile yaptığımız işe dört elle sarılıyoruz. Bizlere olan bu teveccüh ve tefekkürle inşallah 31 Mart akşamı adeta bir bayram yaşayacağız. 2014 yılında göreve gelişimizde aldığımız oy oranı bizim bu seçimde pusulamız olacak. Hedef ve öngörümüz arkamızda gördüğümüz bu desteğinde etkisiyle rekor bir sonuçla tekrar göreve tevdi edileceğimiz yönünde. Bu vesile ile bizleri gittiğimiz her ziyaret noktasında tıpkı ailesinden bir kardeşini ağırlar gibi ağırlayan kıymetli halkıma, ziyaretlerimiz ve seçim çalışmalarımız esnasında kol kola yürüyerek bizlere destek olan teşkilat üyelerimize, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza, gönüllü olarak yanımızda olan kıymetli kardeşlerime sonsuz teşekkürler ediyorum. İnancımız tam, heyecanımız ilk günkü gibi, durmadan ve bıkmadan 31 Mart'a kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bayramımıza az kaldı” ifadelerine yer verdi.

UFUK KARAGÖZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211