Başkan Subaşı’dan kongre daveti

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması düzenleyen Deva Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Fatma Hanım Subaşı, herkesi yarın 14.00’te yapılacak olan Pamukkale ilçe kongresine davet etti.

Ali Babacan başkanlığında Yeni kurulan Deva Partisi, kongre heyecanı yaşıyor.  Deva Partisi Pamukkale İlçe Teşkilatı, yarın saat 14.00’te imza düğün Salonu’nda birinci olağan genel kurulunu gerçekleştirecek. Konuya ilişkin Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yapan Deva Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Fatma Hanım Subaşı, “Deva Partisi’ne gönül vermiş kişilerden seçilen ve milletimize hizmet etme yolunda başarılar sergileyecek olan arkadaşlarımla, partimizin kurulduğu günden itibaren belirli aralıklarla bir araya gelerek, ülke gündemini ve yerel sorunlarını etraflıca değerlendirme imkânı bulmaktayız. Bunlardan bazıları özgür, adaletli, güvenli, ekonomik ve sosyal refah düzeyi gelişmiş bir Pamukkale İlçesi için alanlarında uzman üyelerimizle nasıl yollar izleyeceğimizdir. Ben ve yönetim kurulu üyelerimizle geçmişten günümüze eğitim ve tecrübemiz ile Pamukkale İlçemiz için, yapacaklarımız ve yapılması gerekenler konusunda belirli aralıklarla bilgi vererek, değerli halkımıza hizmet etmeyi amaç edindik. 27 Kasım 2020 Cuma günü saat 14:00’te yapılması planlanan Pamukkale ilçe kongremizde vatandaşlarımızın hayal ettiği yolda ilerlemek için siz basın mensuplarımızı ve vatandaşlarımızı Pamukkale 1. Olağan ilçe kongremize davet ediyoruz” dedi.

“PARTİMİZDE YÜZDE 35 KADIN OLMA ZORUNLULUĞU VAR"

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü hakkında da konuşan Başkan Subaşı, şunları söyledi: “Kadınların yaşam hakkının sona erme korkusu olmadan özgürce yaşadığı bir Türkiye için mücadelemiz sürecek. Hükümet, kadına yönelik şiddete ‘dur’ demeli. Partimizde yüzde 35 kadın olma zorunluluğu vardır.”

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER