Başkan Subaşıoğlu; “Arkamıza değil, hep önümüze baktık”

İlbade Mahallesi’ndeki hemşehrileri ile bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, “Bizler, sizlerden aldığımız güçle bugüne kadar hiçbir zaman arkamıza bakmadık. Söz konusu Merkezefendi’de proje üretmekse siz değerli hemşerilerimizin desteği ile durmadan yol aldık” dedi.

Başkan Subaşıoğlu; “Arkamıza değil, hep önümüze baktık”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, İlbade Mahallesi’ndeki hemşehrileri ile bir araya geldi.

Coşkuyla karşılanan Subaşıoğlu’na; AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Merkezefendi Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, meclis üyesi adayları eşlik etti.

Hız kesmeden yola devam ettiklerinin altını çizen Başkan Subaşıoğlu, “Bizler, sizlerden aldığımız güçle bugüne kadar hiçbir zaman arkamıza bakmadık, hep önümüze baktık. Hep emin adımlarla yol yürüdük. Söz konusu Merkezefendi ise, söz konusu Merkezefendi’de proje üretmekse siz değerli hemşerilerimizin desteği ile durmadan yol aldık. Bugüne kadar Merkezefendi Belediyesi olarak belediyemizin arabasını otobana aldık, en sol şeride çıkardık ve 5. vitese aldık. Hız kesmeden yola devam dedik. Allah’ın izniyle önümüzdeki dönemde de çok farklı hizmetlere imza atacağız. İlbade mahallemizin ayrı bir hikâyesi var. Buraya defalarca sessiz ve sedasız geldik. Ve dedik ki; ‘İlbade Mahallemize ne yapmalıyız?’ Yıllardır sizin beklediğiniz en önemli yatırımı yaptık. Bu dönem içerisinde İlbade Mahallemizin neredeyse tamamı yıkıldı ve tekrar yapıldı. Yeni binalar bitti, alt yapılar bitti. Tam 37 yıldır tapu sorunu çözülmeyen şu yanımızdaki kapalı pazaryerini 6 ay içerisinde, Denizli’nin en hızlı yapılan pazaryeri olarak İlbade Mahallesi’ne kazandırdık. Aile Sağlığı Merkezi’ni de İlbade Mahallemize kazandırdık” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221