Başkan Subaşıoğlu, “Başkaları konuşur biz yapar geçeriz!”

Sırakapılar ve Muratdede Mahallelerini ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak başlatıp da bitiremediğimiz hiçbir proje yok. Çünkü Merkezefendi’de projeler çok kısa zamanda tasarlanır, yapılır ve hizmete alınır. Onun için biz ne diyoruz? Başkaları konuşur, Merkezefendi yapar geçer” dedi.

Başkan Subaşıoğlu, “Başkaları konuşur biz yapar geçeriz!”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Sırakapılar ve Muratdede Mahalleleri’nde hemşerileri ile buluşan Başkan Subaşıoğlu’na AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş eşlik etti.

Önümüzdeki dönem yapılacak hizmetlere değinen Başkan Subaşıoğlu, “Sırakapılar ve Değirmenönü’nde proje üretmek için en büyük derdimiz ve sıkıntımız arsa üretimi. Maalesef elimizde arsa yok ama Allah’ın izniyle bu dönem Bayramyeri’nden Çınar’a, Saraylar’dan Sırakapılar’a, Değirmenönü’nden, Altıntop’a kadarki bölgeye hizmet edecek önemli projelerimiz olacak. Merkezefendi Belediyesi demek; ‘proje’ demek. Bu dönem zaman yönetimi anlamında Merkezefendi Belediyesi olarak başlatıp da bitiremediğimiz hiçbir proje yok. Çünkü Merkezefendi’de en önemli proje bitmiş projedir. En önemli proje hizmete alınmış projedir. En önemli proje kurdelesi kesilmiş projedir. Açılışı yapılmış projedir. Çünkü Merkezefendi’de projeler çok kısa zamanda tasarlanır, yapılır ve hizmete alınır. Onun için biz ne diyoruz başkaları konuşur Merkezefendi yapar geçer” diye konuştu.

“MERKEZEFENDİ OLARAK KENDİMİZLE YARIŞACAĞIZ”

Başkan Subaşıoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “MKM’mizden Kütüphanemize, Engelsiz Yaşam Akademimizden Ornaz Vadimize kadar ilçe belediyelerinin bütçesini aşan, ölçeğini aşan bu projeler sadece bir buçuk yıl önce başlamıştı ve şu an bitirilmiş durumda. Çünkü Merkezefendi zamanla yarışıyor. Merkezefendi’nin bir dakikası, bir saati, bir günü, bir ayı çok önemli. Çünkü Merkezefendi’de projeler kendi içinde yarışıyor. Bu dönem çıtayı o kadar yükseğe koyduk ki Merkezefendi olarak Allah’ın izniyle kendimizle yarışacağız. Bu projelere yenilerini eklemek adına, çok daha güzel projeler yapmak adına bu çıtayı hep birlikte Allah’ın izniyle sizlerin duası ve desteğiyle aşacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221