Başkan Subaşıoğlu; “Merkezefendi 5 yılda marka oldu”

Göveçlik Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu; “Yollarımızla, parklarımızla, doğal güzelliklerimizle, vizyon projelerimizle ilçemizin çehresini değiştirdik. Merkezefendi 5 yılda parmakla gösterilen marka bir ilçe oldu” dedi.

Başkan Subaşıoğlu; “Merkezefendi 5 yılda marka oldu”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Göveçlik Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Buluşmaya; Başkan Subaşıoğlu’nın yanı sıra, MHP İl Başkan Vekili Ziya Gökalp, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, MHP Denizli İl Eski Başkanı Feridun Ünal ve mahalleliler katıldı. Yoğun katılımın ve ilginin olduğu buluşmada konuşan Başkan Subaşıoğlu, “Şu ana kadar iki anaokulu yaptık. 1 lise yaptık. 19 okulumuza zenginleştirilmiş kütüphane kazandırdık. 36 okulumuza halı saha yaptık. Kimi okullarımıza yemekhaneler, kimi okullarımıza konferans solanları yaptık. 34 bin ortaokul ve lise öğrencimizin yüzde 9’una tekabül eden 3 bin öğrencimize her yıl öğrenim yardımı yaptık. Türkiye’de öğrenci nüfusuna ve genel nüfusuna oranla bu bir rekordur. Eğitimle ilgili şu ana kadar Merkezefendimiz sınırları içerisinde dile kolay 20 bin gencimizi ‘Haydi Gençler İstanbul’a’ diyerek İstanbul’la buluşturduk. 26 bin 5. sınıf öğrencimize ‘Arabadan İniyoruz, Bisiklete Biniyoruz’ diyerek bisiklet hediye ettik. 8. sınıf öğrencilerimizin tamamına ‘Karneni Getir, Topunu Götür’ diyerek binlerce basketbol topu hediye ettik. Ve birçok eğitim projesine imza attık. Şimdi bunlar çıraklık döneminin projeleriydi. İnşallah ustalık döneminin projeleri farklı olacak. Artık bu dönem ihtiyaç olmadıkça anaokulu yapmayacağız. Ortaokul yapmayacağız. Lise yapmayacağız. Peki, ne yapacağız? Allah’ın izniyle Merkezefendi’de bunun üstünde bir şey yapacağız. Ustalık dönemimiz çok farklı olacak” dedi.

“MERKEZEFENDİ 5 YILDA MARKA OLDU”

2014-2019 döneminde yapılan hizmetlerle ve projelerle ilçenin çehresinin değiştiğini dile getiren Başkan Subaşıoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren her gün üzerine koyarak yolumuzda ilerledik. Doğru planlama, doğru strateji, doğru adımlar ile basamak basamak yol kat ettik. Zamanla daha da güzelleşen Merkezefendimizde sosyal projelerden yapısal projelere kadar birçok alanda hizmet verdik. 2018 yılına geldiğimizde birbirinden değerli ve önemli vizyon projelere imza attık. Türkiye’nin takdirini kazanan, organizasyonlarda ödüller kazanan projelerimizi Merkezefendimizde inşa ettik. Yollarımızla, parklarımızla, doğal güzelliklerimizle, vizyon projelerimizle ilçemizin çehresini değiştirdik. Merkezefendi 5 yılda parmakla gösterilen marka bir ilçe oldu. 2019-2024 döneminde de bu iştahla, bu aşkla ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“GÖVEÇLİK MAHALLEMİZE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Göveçlik Mahallesi’nin önemli ihtiyaçlarının giderildiğini ve yeni dönemde farklı projeleri hayata geçireceklerini ifade eden Başkan Subaşıoğlu, “Allah’ın izniyle o Çakmak’tan gelen Saruhan’dan gelen yolu Yeşilyayla- Göveçlik yoluna asfalt olarak bağlayacağız. Önümüzdeki dönemde de Göveçlik Mahallemize hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER