Başkan Subaşıoğlu; “Merkezefendi demek, proje demek”

Şemikler Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk andan bu yana Merkezefendimiz için büyük hedeflerimiz vardı. Merkezefendi’yi ‘Vizyon ilçe, marka ilçe yapacağız’ dedik. 2014-2019 döneminde birçok projeye imza attık. İlçemizi vizyon ilçe yaptık. Merkezefendi demek proje demek” dedi.

Başkan Subaşıoğlu; “Merkezefendi demek, proje demek”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelinde Merkezefendili hemşerileri ile buluşmaya devam ediyor. Başkan Subaşıoğlu, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş ve AK Parti Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ile birlikte Şemikler Mahallesi’nde vatandaşlarla ile bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak bizim bir felsefemiz var: ‘Merkezefendililerin memnuniyeti her şeyin üstündedir.’ Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün hizmetlerin temelinde bu var. Sizlerle, hemşerilerimizle bir araya geldiğimizde yüzünüzün gülmesi bizim için çok önemli. Sizlerin yüzü güldüğü zaman, sizlerin gözleri ışıldadığı zaman diyoruz ki, evet doğru yoldayız. Sizlerle beraber, Merkezefendimizi daha da güzelleştirdik. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu.

“5 YILDA ÇOK YOL KATETTİK”

Şemikler Mahallesi sakinleri ile konuşan Başkan Subaşıoğlu, “Sizlerin duası ve desteği ile göreve 2014 yılında başladık. Bina yapmış olmak için bina yapmadık. İçini düşünceyle, felsefeyle, akılla doldurabileceğimiz projeler yaptık ve ödüller aldık. Göreve geldiğimiz ilk andan bu yana Merkezefendimiz için büyük hedeflerimiz vardı. Merkezefendi’yi ‘vizyon ilçe, marka ilçe’ yapacağız dedik. İlçemizi vizyon ilçe, marka ilçe yaptık. Merkezefendi Belediyesi olarak 5 yılda çok yol kat ettik. Şunu belirtmeliyim ki; Merkezefendi demek; proje demek. Türkiye’de 900’ü aşkın belediye arasında en çeşitli ve en çok proje üreten belediyeyiz. Önümüzdeki dönemde de vizyon projelerimize, sosyal ve yapısal hizmetlerimize devam edeceğiz. Önümüzdeki dönem de bu çalışmalarımız devam edecek. Eğitimle ilgili bu bölgede etüt merkezleri bağlamında çok güzel projelere imza atacağız. İlerleyen yıllarda Merkezefendimizin merkezi bu bölge olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221