Başkan Subaşıoğlu, projelerini anlatmaya devam ediyor

Selçukbey Mahallesi’ndeki hemşerileri ile buluşan Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Selçukbey sakinlerine modern pazaryeri, etüt merkezi ve Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi sözünü verdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Selçukbey Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Buluşmaya; AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı. 2014-2019 döneminde Selçukbey Mahallesi’ne önemli projeler kazandırdıklarının altını çizen Başkan Subaşıoğlu, “Önümüzdeki dönem de güzel işler yapamaya devam edeceğiz. Bu dönem yaptığımız hizmetlerle, projelerle Merkezefendi çok farklılaştı. Önümüzdeki dönem yapacağımız projelerden birinin yeri hazır. Şu anki Cuma Pazarı’nın kurulduğu yer. Merkezefendi Belediyesi olarak Selçukbey Mahallemize, tıpkı önümüzdeki günlerde açılışını gerçekleştireceğimiz modern Barbaros Kapalı Pazaryeri gibi bir pazaryeri yapacağız. Sadece pazaryeri değil, Etüt Merkezi ve Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi anlamında entegre bir proje yapacağız. Çünkü Merkezefendi, önümüzdeki 100 yılı düşünerek hareket etmek zorunda” şeklinde konuştu.

“MERKEZEFENDİMİZ SOL ŞERİTTEN YOLUNA DEVAM EDECEK”

Önümüzdeki dönem projelerinin ve bütçelerinin hazır olduğunun altını çizen Subaşıoğlu, “Benim çalışma ofisimin arkasında Atatürk’ün çok güzel bir sözü yazıyor. Diyor ki; ‘Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır’. Hakikaten bu dönem yapılan hizmetlerle, kazandırılan projeler ile Merkezefendi daha güzel oldu. Şimdi diyoruz ki; Merkezefendi daha da güzel olacak. Bu dönem Denizli’deki 19 ilçe arasındaki farkı açma dönemi. Her şeyimiz hazır. Stratejisinden bütçesine, projelerine kadar her şeyimiz hazır. Merkezefendimiz önümüzdeki dönem sol şeritten yoluna devam edecek. ‘Merkezefendi’de hız kesmeden yola devam’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

“DENİZLİMİZİN YARINI, BUGÜNDEN DAHA GÜZEL OLSUN”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Geride bıraktığımız 5 yıla şöyle dönüp baktığımız da çok güzel hizmetler yapıldı. Çok lafa gerek yok. Ne demiş atalarımız; ‘Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz’ Bizim yaptıklarımız ortada. Denizlimizin, Merkezefendimizin yarını bugünden daha güzel olsun” şeklinde konuştu.

ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211