Başkan Subaşıoğlu, yeni dönemin vizyon projelerini açıklayacak

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, yeni dönemin vizyon projelerini yarın açıklayacak. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan lansman toplantısı, saat 19.00’da yapılacak.

Başkan Subaşıoğlu, yeni dönemin vizyon projelerini açıklayacak

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, 2019-2024 döneminin vizyon projelerini yarın açıklayacak.

Başkan Subaşıoğlu, 7’den 70’e tüm Merkezefendililerin merakla beklediği projeleri yarın saat 19.00’da tanıtacak.

Merkezefendi Kültür Merkezi (MKM) Servergazi Salon’da yapılacak olan lansman toplantısında Merkezefendililer tarihi bir güne tanıklık edecek.

Tüm hemşerilerini proje lansman toplantısına davet eden Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendimiz ve bizim için büyük gün geldi. Hemşerilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek vizyon projelerimizi açıklayacağız. 5 yılımızı geride bırakıyoruz. Bu dönemimizde hemşerilerimizin önceliklerine göre projelerimizi ve hizmetlerimizi hayata geçirdik. Çok şükür tüm projelerimizde öz kaynaklarımızı kullandık ve 5 yılımızı borçsuz olarak tamamlıyoruz. Çıraklık dönemimizi alnımızın akıyla sona erdiriyoruz. Şimdi Merkezefendili hemşerilerimizin teveccühü ile 2019-2024 dönemi bizim için ustalık dönemi olacak. Bu dönemimizde de ilçemize yakışır projelerimizi hayata geçireceğiz. İlk kez göreve gelir gibi heyecanla ve aşkla ilçemize hizmet edeceğiz. 5 yıllık tecrübemiz de bu dönemde güç kaynağımız olacak. Hemşerilerimizin bize olan sevgisi, inancı ve güveni her daim ilçemize olan hizmet aşkımızı yüceltiyor. Tüm hemşerilerimizi projelerimizi açıklayacağımız lansman toplantısına davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221