Başkan Yılmaz: “Lidere sadakat şerefimizdir!”

Partisinin 13’üncü Olağan Büyük Kurultayı hakkında yazılı basın açıklamasında bulunan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Kurultayımızda, tek adayımız sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’dir ve biz her daim liderimize sadakatle bağlı olmayı şeref olarak görmekteyiz” dedi.

Başkan Yılmaz: “Lidere sadakat şerefimizdir!”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, ‘İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak!’ partisinin 13’üncü Olağan Büyük Kurultayı hakkında yazılı basın açıklamasında bulundu.

Başkan Yılmaz, “Kurultayımızda, tek adayımız sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’dir ve biz her daim liderimize sadakatle bağlı olmayı şeref olarak görmekteyiz. Bugüne kadar gerçekleştirilen il ve ilçe başkanlığı kongrelerimizde, sayın genel başkanımızın mesajı açık ve nettir; Milliyetçi Hareket Partisi zalime, haine, teröriste, FETÖ’cüsünden PKK’lısına kadar Türk’e kefen biçen alçaklarla sonuna kadar mücadeleden yanadır. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, teslim olmayacağız. Nihayetinde başaracağız. Türkiye’nin kuyusunu kazanları mağlup eğer yüzleri varsa mahcup edeceğiz. Cumhur İttifakı’yla Türk milletinin hayal ve hedeflerini gerçekleştireceğiz. Tehdit ne kadar fazla olursa olsun dayanacağız, sabredeceğiz. ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyerek istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkacağız. Bunun için de fitne çıkanları ayıklayacağız. Bozgunculuk yapanları ayıracağız. Algı oyunlarına, sinsi hesaplara, demokrasi ve özgürlük boyası sürünmüş soytarılara bu ülkeyi kurban vermeyeceğiz. 52’nci yılında asra damgasını vuran partimiz, siyasal hareketimizin ilkeli ve kararlı duruşu, memleketimizin her bir köşesinde vicdanlarda yer almakta, büyük ve güçlü Türkiye idealine her zaman hizmet etmeye devam edecektir. Var olsun Türkmen Beyimiz, var olsun Ülkücü ve Milliyetçi Hareket” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211