Başkan Yılmaz’dan davet

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, vatandaşları parti kurmaylarının katılacağı ve cumartesi günü saat 12.00’de Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi’nde yapılması planlanan ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’na davet etti.

Başkan Yılmaz’dan davet

Denizli’de, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla başlatılan ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nın 2. turu cuma günü Çivril’den başlıyor.

Hafta sonu 8 ilçede gerçekleştirilecek toplantıya; TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MYK Üyesi Özgür Bayraktar, MYK Üyesi Volkan Dudu katılacak. MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, vatandaşları parti kurmaylarının katılacağı ve cumartesi günü saat 12.00’de Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi’nde yapılması planlanan ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’na davet etti.

Başkan Yılmaz; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla başlatılan ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nın Denizli’de 2. turu bu hafta sonu 8 ilçemizde gerçekleştirilecek. TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Sayın Erkan Haberal, MYK Üyesi Sayın Özgür Bayraktar, MYK Üyesi Sayın Volkan Dudu beylerin katılımıyla gerçekleştirilecek ‘Anlatma Ve Aydınlatma Toplantıları’na tüm Denizli halkımız davetlidir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER