Başkan Zolan Denizli mitinginde vatandaşlara seslendi...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halka sesleneceği 29 Ekim Bulvarı’ndaki miting alanında hazırlıklar tamamlandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan mitingde Denizlili vatandaşlara seslenerek yetki istedi...

Başkan Zolan Denizli mitinginde vatandaşlara seslendi...

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan mitingde Denizlili vatandaşlara seslendi.

Belediye başkanı olduğu süre boyunca yapılan hizmetlere değinen Başkan Zolan; "2000 km asfalt yapmışız. Ege'de hangi şehir de kayak merkezi var? Bunu 5 yıllık dönemde biz yaptık. Denizli Kayak Merkezi bölgenin Erciyes'i. Ege'nin en uzun en modern teleferiği nerede? Denizli değil mi? Bağbaşı Yaylası Ege'nin göz bebeği. Denizlili kardeşlerime de bu yakışır biz çok şükür Denizlimize yakışanı yaptık. Denizli'de toplam 8 yüzme havuzu yaptık. Denizli'de yüzme bilmeyen kimse kalmayacak dedik çok şükür bunu da gerçekleştiriyoruz." dedi.

BAŞKAN ZOLAN DENİZLİLİLERDEN YETKİ İSTEDİ

Üçgen Köprülü Kavşağın'a da değinnen Başkan Zolan; "Artık Denizlli hemşehrilerimiz hem sabah hem akşam ortalama yarım saat daha erken evine işine ulaşıyor. Denizli'de taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz, Denizlimize yakışanı hep birlikte yapmaya devam edeceğiz. Ben Denizlimle her zaman gurur duydum, Denizlimiz bize Allah'ın bir lütfu. Hız kesmeden hizmetlerimize devam edeceğiz. Bugün bizim bayramımız bugün bizim düğünümüz. Yeniden 5 yıl daha Denizlimize hizmet etmek için bugün yeni bir başlangıçtır."diyerek 31 Mart seçimlerinde Denizlili vatandaşlardan 5 yıllık yetki istedi.

Denizlili vatandaşlara teşekkür ederek konuşmasını tamamlayan Başkan Osman Zolan kürsüden indi ve konuşmalarını yapmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan beklenmeye başlandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211