BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI YILDIZ, SEÇİM OFİSİNİ AÇTI

CHP'den Merkezefendi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Sabri Yıldız, düzenlenen törenle seçim ofisinin açılışını yaptı.

CHP'den Merkezefendi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Eğitimci Sabri Yıldız, Altıntop Mahallesi'ndeki seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa; CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, CHP Denizli Kadın Kolları başkanı Sündüz Seçgin Sorgun, partililer ve eşi Gülay Yıldız katıldı. CHP seçim ofisinin açılışında konuşma yapan CHP Merkezefendi belediye başkan aday adayı Sabri Yıldız “Merkezefendi’ye sözümüz var” sloganıyla yola çıktıklarını belirtti.

“MERKEZEFENDİ' YE SÖZÜMÜZ VAR”

Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutlayan Yıldız, işsizlik ve yoksulluğun olmadığı bir ilçe oluşturmayı hedeflediklerini vurgulayarak, “Merkezefendi' ye sözümüz var. Bütünleştirici bir güç olacağız. Merkezefendi'yi bilim, sanat ve kültürün merkezi yapacağız. İşsizliğin ve yoksulluğun olmadığı bir ilçe yaratacağız. Seçim çalışmalarımıza ezber bozucu bir şekilde yarın başlıyoruz. Merkezefendi’yi hep birlikte kazanacağız” dedi.

“MERKEZEFENDİ’Yİ ALACAĞIZ”

Sabri Yıldız’ın eğitime yıllarını vermiş bir isim olduğunu vurgulayan CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, “Sayın Sabri Yıldız, aynı zamanda Denizli’de bilenen kıymetli bir insandır. Partililerimiz burada, kendisini yalnız bırakmıyoruz. İnşallah Merkezefendi’yi alacağız. Güzel dersler çıkardık. Mücadele gücümüz en üst düzeyde olacak. Merkezdeki 2 büyük ilçemiz ve diğer 17 ilçemizde çalışacağız. İnanıyoruz ki Cumhuriyet Halk Partisi’nin 6 okunu her yere getireceğiz” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER