“Benim için Afyon demek, kardeş şehir demektir”

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Genişletilmiş Danışma Meclis toplantısında konuşan AK Parti İl Koordinatörü Necip Filiz; “Benim için Afyon demek kardeş şehir demektir” dedi.

“Benim için Afyon demek, kardeş şehir demektir”

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Genişletilmiş Danışma Meclis toplantısı yapıldı. Toplantıya; AK Parti Genel Merkez Demokrasi Ve Hakem Kurulu Üyesi-Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Necip Filiz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Milletvekili Ali Özkaya, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Halil Ürün, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş ve Murat Öner ile birlikte çok sayıda partili katıldı.  Toplantıda konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz; “Bu kutlu davada yol alan AK kadrolar olarak, Türkiye'nin büyümesi, güçlenmesi, her alanda hedeflerimize doğru ilerlemesi için gece-gündüz çalışıyoruz. Yorulmadan, dinlenmeden, durmak yok yola devam anlayışıyla çalışmaya da devam edeceğiz. AK Parti'nin geçmişi çok derinlerde olan yüce bir çınar gibidir. Biz sadece bir siyasi parti değiliz. 11 milyonluk teşkilatımızla gönüllüler ordusuyuz” dedi.

“TEK HEDEFİMİZ SEÇİM KAZANMAK DEĞİL"

Karadeniz,  şunları söyledi: “Teşkilat olarak kendimizi zinde ve dinç tutmalıyız. Şimdiye kadar girdiğimiz her seçimden birinci parti olarak çıktık ama bizim hedefimiz sadece seçimleri kazanmak değil. Bizim bir başka hedefimiz de ülkemizde birliğin, dirliğin, düzenin, güvenin, istikrarın, büyümenin kalıcı olmasını sağlamaktır. Yarınlarımıza daha güzel bir Afyonkarahisar, daha güzel bir Türkiye bırakabilmektir. Bu anlayış ve gayretle, pandemiye rağmen ekip arkadaşlarımız ile birlikte elimizden gelenin fazlasını yapmak suretiyle görevlerimizin başındaydık. İl başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay kaptanlığında özellikle pandemi sürecinin etkilerini en aza indirebilmek adına her türlü tedbire riayet ederek Afyonkarahisar’da yaşayan vatandaşlarımızın arasındaydık. Özellikle 2023 seçimlerine yönelik sandık bazlı çalışma modelimizin hazırlıklarını tamamladık.” Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş da belediyenin çalışmaları ile ilgili bir sunum yaptı. Toplantıda konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, belediye yatırımlarımızdan bahsetti.

“İL ÖZEL İDARESİ OLARAK REKORA İMZA ATTIK"

Seçildikleri günden beri köylerin refahı, kalkınması ve huzuru için gayret gösterdiklerini ifade eden İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban; “Bizler sürekli köy muhtarlarımızla köy halkımız ve yetkililerle eğitim, gençlik spor, tarım, güvenlik ve benzeri konularda belde belediye başkanlarımızla istişare ederek bu işi yürütmeye gayret ediyoruz. Gerçekten iki buçuk yıldır dava arkadaşlarımla birlikte önemli işlere imza attık. Tabii bizler özellikle köylerdeki su kanalizasyon ve yol sorunlarına odaklandık ama birçok beldemizin de yolları İl Özel idaremizin yol ağı içerisinde. Bunları da belde belediye başkanlarımız ile görüşerek, istişare ederek hizmet veriyoruz. Sanıyorum Türkiye tarihinde de ilk defa 26 kilometrelik bir yolu Afyonkarahisar merkez ilçe güzergahlarımız içerisinde geçtiğimiz sezon sıcak asfaltla kaplayarak İl Özel İdaresi olarak bir rekora imza attık” dedi. AK Parti Milletvekili Ali Özkaya yaptığı konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tehditkar sözlerine dikkat çekti.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN DEVAMINI DİLİYORUM"

AK Parti Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyesi Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz de "Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in riyasetinde Afyonkarahisar İl Koordinatörü olarak görevlendirmeme çok sevindim. Benim için Afyon demek kardeş şehir demektir. Dazkırı gibi il sınırımıza yakın ilçeler birçok ihtiyacı gidermek için Denizli’ye gelmektedir. Denizli’de mermercilerimizle ticari bir ilişki gelişmiş durumdadır. Afyon hep gıpta ile baktığımız şehirlerden biridir. Değerli Bakanımız Veysel Eroğlu’nun Denizli’ye birçok hizmeti bulunmuştur. Kendisinden Allah razı olsun. Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven’le birlikte aynı dönem il başkanlığı yaptık. Şimdi TBMM’de kendisi Afyon’u en güzel şekilde temsil etmektedir. Birlik ve beraberliğimizin devamını diliyorum" dedi.  Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER