“Bir seçim biter bir seçim başlar”

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Honaz, Babadağ İlçelerinde yapılan itirazların partilerinin lehine sonuçlanması üzerine yaptığı açıklamada, ”Daha iyisini başarmak için çalışmalarımıza CHP Denizli İl Başkanlığı olarak, kaldığımız yerden devam ediyoruz, edeceğiz. Çünkü bir seçim biter, bir seçim başlar.” Dedi.

“Bir seçim biter bir seçim başlar”

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Honaz, Babadağ İlçelerinde yapılan itirazların partilerinin lehine sonuçlanması  üzerine yazılı açıklama yaptı. İl Başkanı Akbaba, “06.04.2017 Saat 17:21 itibariyle İl Seçim Kurulu'na yapılan itirazlar hakkında karar verilerek, Denizli'mizde yerel seçimler tamamlandı. Zor bir seçim sürecini geride bıraktık. Kazanımlarımız var; ilçelerimizde ve şehrimizde. Sahada kazandığımızı, masada bir değil iki kere daha kazanmak zorunda kaldık. Kazanımlarımız Türkiyemizde daha büyük, çok büyük; İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Mersin... var. Martın sonu bahar. Emekleriniz, fikirleriniz, varlığınız, destekleriniz, eleştirileriniz, sinirlenmeleriniz için teşekkürler, biliyorum ki hepsi +1 oy alma, +1 meclis üyesi, +1 fazla belediye kazanma mücadelemiz adınaydı. Birlikte çalıştık, birlikte yorulduk, birlikte kazandık. Daha iyisini başarmak için çalışmalarımıza Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanlığı olarak, kaldığımız yerden devam ediyoruz, edeceğiz. Çünkü bir seçim biter, bir seçim başlar. Ve bizim mücadelemiz geleceğimizdir.” Dedi.

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, açıklamasında daha sonra şu görüşlere yerverdi:

“Türkiye'yi yönetmek, yereli kazanmak ve iyi yönetmekten geçer. Bize, göz açıp kapanana dek önümüze gelecek o sandık gününe; 14 tane daha Birsen Çelik, Hüseyin Gemi, Şeniz Doğan, Ali Atlı, Yüksel Kepenek bulmak, şimdiden o isimleri bir fidanı büyütürcesine tatlı tatlı sulamak, bir kumaşa hayat verircesine ilmek ilmek dokumak, inandığımız bir belediyeciliği vücuda getirmek için geleceğimize hazırlamak düşer. Seçime 3 ay kala değil, kim olacak kaygılarıyla değil, eğilim mi olur atama mı değil, şimdiden, bugünden, derhal, inançla, temkinle, emin adımlar, sağlam düşünceler, doğru isimler, dürüst insanlarla hazır olmak düşer. Biz başladık ve size ihtiyacımız var.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER