BİRTÜRK; “MHP ADAYLARIMIZ SEÇİME HAZIRDIR”

İlçelerde MHP’nin kendi adayları ile seçim çalışmalarını sürdüreceğini belirten MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, “Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerimizin yanında diğer ilçelerimizin tamamında MHP kendi adayları ile seçime hazırlanmaktadır” dedi.

BİRTÜRK; “MHP ADAYLARIMIZ SEÇİME HAZIRDIR”

Yapılan ittifak görüşmeleri çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nı geri çektiklerini duyuran MHP il Başkanı Cafer Birtürk, ilçelerde MHP’nin kendi adayları ile seçim çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Başkan Birtürk, “İl merkezindeki merkez ilçelerimiz Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerimizin yanında diğer ilçelerimizin tamamında MHP kendi adayları ile seçime hazırlanmaktadır. Şu ana kadar tüm ilçelerde adayımızı belirledik. Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Büyükşehir haricinde tüm ilçelerde MHP kendi adayları ile seçim çalışmalarını sürdürmektedir. MHP, tüm ilçelerde kendi adayları ile seçim çalışmalarına devam etmektedir. Biz teşkilat olarak çalışmalarımızı tamamladık. Tüm ilçe teşkilatlarımız, kadın kollarımız seçim bölgelerinde geceli-gündüzlü çalışmalarını yapıyor. MHP 31 Mart yerel seçimlerinde büyük sürpriz yaparak, birçok ilçe belediyesinde MHP,  üç hilali dalgalandıracaktır” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER