Bozkurt’ta Millet İttifakı Seçim Bürosu açıldı

Bozkurt Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Birsen Çelik, seçim kampanyalarını yürüteceği seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Başkan Çelik’in seçim bürosunun açılışına çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Bozkurt’ta Millet İttifakı Seçim Bürosu açıldı

Bozkurt Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Birsen Çelik, seçim kampanyalarını yürüteceği seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. İlçe Meydanı’nda yer alan ‘Millet İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına; CHP Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan, Haşim Teoaman Sancar, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, CHP Bozkurt İlçe Başkanı İbrahim Önder İdem, İyi Parti Bozkurt İlçe Başkanı Ümit Şahan, 31 Mart yerel seçimlerinde aday olan Belediye Meclis Üyeleri, çok sayıda partililer ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program açılış konuşmalarının yapılmasıyla devam etti. İlk olarak söz olan CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, “Bundan 6-7 yıl önce Bozkurt küçük bir kasabaydı. Geldiğimiz noktada çok güzel bir ilçeye dönüştü. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde de bambaşka bir istihdam sahası, bambaşka bir iş sahasını Birsen Çelik başkanımız yaratacak. Yüzümüzü güneşe döneceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“ÇOK ÖNEMLİ PROJELERİ ORTAYA KOYUYORUZ”

“Yeni bir seçime giriyoruz” diyen CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, “Milletin İttifakı kazanacak. Biz yerelde, genelde yapılmayan birçok işlerin yapılmasından yanayız. Çok önemli projeleri ortaya koyuyoruz. Üretim noktasında yeni projeler olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Bozkurt Belediye Başkanımız ile beraber her şeyi yapacağız. Seçim Koordinasyon Merkezi’mizin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Belediyeciliğin gönül ve yürek işi olduğuna dikkat çeken CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, “Birsen Çelik, Bozkurt için değerli bir abidedir. Ömrünü, ‘bir taşın üzerine bir taş daha koyabilir miyim?’ diyerek harcamıştır. İşte belediyecilik anlayışı budur. Sosyal belediyeciliği, eşitlik ve haktan yana olan Birsen Başkan’a teşekkür ediyorum. Millet İttifakı; gönül ittifakıdır. İnsanlara demokratik bir yaşam hakkı için kurulmuştur. İktidara sarı kart göstermenin en önemli eşiği 31 Mart seçimleridir. Birbirimize sarılalım” dedi.

“ÜRETEN BOZKURT, MUTLU BOZKURT DİYORUM”

Açılışın sonrasında DRT Denizli mikrofonlarına konuşan Bozkurt Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Birsen Çelik, “Biz yola çıktık ama sadece kendimiz yola çıkmadık. Bütün Bozkurtla yola çıktık. Yolumuz açık. Üreten belediyecilikten, üreten Bozkurt’a geçiyoruz. Bozkurt’ta mutlu insanlar yapacağız. Güneş Bozkurt’tan doğar. Biz bu sloganı; güneş enerjisi santralini yaptığımızda göstermiştik. Şimdi enerjide çok ileriye gittik. Mart’ın sonu bahar. ‘Üreten Bozkurt, mutlu Bozkurt’ diyorum. Şimdiye kadar hep bana destek oldular. 31 Mart’ta bu desteğin artarak süreceğini biliyorum. Ben onlara güveniyorum. Onlar bana güvenmeye devam etsinler” diye konuştu. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol üyeleri ve partililer Seçim Koordinasyon Merkezi’nde partililerle sohbet etti ve ardından Bozkurt esnafına ziyaret gerçekleştirdi.

İBRAHİM ALAYONT-MEHMET ÜNLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER