Buldan yeni otogarına kavuşuyor

Seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki minibüs esnafını ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın MHP’li Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, yeni otogarın da müjdesini verdi. Projeleri arasında yer alan yeni otogarın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağını söyleyen Şevik, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan’da gündemine aldı. Otogar projesi içerisinde Necip Fazıl Kısakürek Kültür ve Sanat Merkezi de yapılacak” dedi.

Buldan yeni otogarına kavuşuyor

Cumhur İttifakı’nın MHP’li Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, 75 üyesi bulunan S.S. 16 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi’ni ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sema Meral, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk ile belediye meclis üyesi adaylarının da yer aldığı ziyarette konuşan Şevik, projeleri arasında yer alan yeni otogar ve kültür merkezi hakkında bilgiler verdi.

Şevik, “Buldan’ın modern bir otogara ihtiyacı var. Bizim gündemimizde de vardı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan da gündemine aldı. Otogar projesi ile birlikte Necip Fazıl Kısakürek Kültür ve Sanat Merkezi de yapılacak. Burası sinema ve tiyatro gösterileri dışında düğün salonu olarak da hizmet verecek” dedi. Başkan Birtürk, Şevik ve partililer, otogar içerisinde bulunan Büyükşehir İtfaiyesi’ni ziyaret ederek; itfaiye ekiplerine yangınsız günler dileğinde buldular.

HATİCE DEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER