BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR EVİ, BEYAZ GÜVERCİNLERLE HİZMETE GİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Denizli Gençlik Kolları tarafından Atalar Mahallesi’nde Bülent Ecevit Kültür Evi’nin açılışı yapıldı. Açılışta; Bülent Ecevit’in partisi olan Demokratik Sol Parti’nin simgesi olan beyaz güvercinler gökyüzüne salındı.

BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR EVİ, BEYAZ GÜVERCİNLERLE HİZMETE GİRDİ

CHP Denizli Gençlik Kolları tarafından gençlere spor, bilim, sanat, kültür ve daha pek çok alanda eğitim verilmesi amacıyla oluşturulan ‘Bülent Ecevit Kültür Evi’, düzenlenen törenle hizmete girdi. Pamukkale İlçesi Atalar Mahallesi’nde oluşturulan Kültür Evi’nin açılışına; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Kültür Eski Bakanı Ercan Karakaş, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, Belediye Başkan aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

“GENÇLERİMİZE BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR EVİ’Nİ KAZANDIRDIK”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, “Tarihi iyi öğrenmek adına Bülent Ecevit Kültür Evi’ni gençlerimize kazandırdık. Spordan bilime birçok etkinliğe imza atacağımız Kültür Evi açılışımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Kültür Evimiz sadece CHP’li gençlerimize değil, farklı görüşlere sahip olan tüm halkımıza da açıktır” ifadelerini kullandı.

“SANAT, KÜLTÜR, SPOR VE SİYASETİN İNSANLA HARMANLANDIĞI FİKİR ATÖLYESİ”

Bülent Ecevit Kültür Evi’nin sosyal demokrat düşüncelerin aktarılacağı bir merkez olacağını belirten CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, “CHP Denizli Gençlik Kolları enerjilerini, bilgilerini ve devrimci ruhlarını ‘gençlik gelecektir’ diyerek, bünyesinde sanat, kültür, spor ve siyaseti insan ile harmanlandığı fikir atölyesini Denizli’nin hizmetine sundu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.  Konuşmaların ardından Kültür evinin açılışı beyaz güvercinlerin gökyüzüne bırakılmasıyla yapıldı. Ardından parti mensupları Bülent Ecevit Kültür Evi’ni gezdi.

PINAR ÇANKAYA - SERDAR KİRİŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER