“BUNDAN SONRAKİ HEDEF; TBMM’DE İYİ BİR ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK”

24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretleri kapsamında DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Adem Supçin, “Hedefimiz bundan sonraki süreçte milletimizi TBMM’de iyi bir şekilde temsil etmek” dedi.

İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Adem Supçin, Yönetim Kurulu Üyeleri; Özlem Öztürk, Erhan Dede ve Deniz Burun ile birlikte DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya’yı ziyaret etti. 24 Haziran seçimleri İYİ Parti açısından iyi bir başlangıç olduğunu belirten Başkan Supçin, “Bizim açımızdan ülkemiz için iyi bir alternatif olduğumuzu ortaya koyan güzel bir sonuç oldu. Özellikle Denizli’de aldığımız başarıyı ortaya koyduğumuzda iyi bir başlangıç olduğunun da tekrar altını çizmek istiyorum. Hedefimiz, bundan sonraki süreçte TBMM’de iyi bir şekilde milletimizi temsil etmek.  Akabinde de yerel seçimlere güçlü bir şekilde girip Denizli’de birçok ilçe Belediyelerini almak” şeklinde ifade etti.“DEMOKRATİK ORTAMIN DEVAM ETMESİNİ ARZU EDİYORUZ”
Yerel basında karartma yaşamadıklarını ifade eden Başkan Supçin, şunları aktardı: “Yerel basında daha özgür demokratik bir ortam var. Bu anlamda bende vekil adaylarımızın, vekillerimizin,  teşkilatımızın haberlerini yaptığınız için teşekkür anlamında hem sizin kanalınıza hem de diğer ulusal medya kuruluşlarına arkadaşlarımızla ziyarette bulunuyoruz. Bundan sonra da bu olumlu havanın, demokratik ortamın devam etmesini arzu ediyoruz.”

İBRAHİM ALAYONT- GÜRKAN GÖK

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2018, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER